Уряд схвалив проект Податкового кодексу

В Адміністрації президента зазначили, що в цілому уряд проект кодексу схвалив, але він буде ще доопрацьований і внесений до Верховної ради на наступному тижні.

Кабінет міністрів у цілому схвалив проект Податкового кодексу. Про це заявила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова після завершення розширеного засідання уряду.

"У цілому уряд проект кодексу схвалив, але він буде ще доопрацьований і внесений до Верховної ради на наступному тижні", - сказала вона.

Як відомо, Кабмін збирався на спеціальне засідання для доопрацювання остаточного варіанту проекту Податкового кодексу.

Втім, як повідомила депутат від БЮТ Наталія Королевська на засіданні Кабміну сам документ представлений не був.

В той же час, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що остаточний варіант Податкового кодексу буде представлений в Кабміні 20 вересня.

"На жаль, я хочу відзначити, що сьогодні ми обговорили положення Податкового кодексу, почули достатньо багато пропозицій, створена робоча група під головуванням Тігіпка і Колеснікова і перед нами стоїть завдання за сьогодні, суботу і неділю і вранці понеділка внести відповідні пропозиції, які ми сьогодні почули від підприємців і представників регіонів. Ми внесемо ці зауваження і пропозиції, і вже в понеділок на "малому Кабміні" ми запропонуємо членам Кабміну остаточний варіант Податкового кодексу, який ми передаватимемо у Верховну раду", - сказав Тігіпко.

В той же час Тігіпко унеможливлює ненадання проекту Податкового кодексу до парламенту 20 вересня. "Нас дійсно підтискають терміни, оскільки це стримує бюджетний процес, і тому я упевнений, що в понеділок ми внесемо його (кодекс) до ВР", - сказав він.

У свою чергу міністр фінансів Федір Ярошенко повідомив, що Кабмін створив редакційну комісію для доопрацювання проекту Податкового кодексу. "Уряд схвалив проект Податкового кодексу і взяв його за основу. Буде створена редакційна група членів уряду та Адміністрації президента", - сказав він.

Нагадаємо, що раніше голова уряду Микола Азаров заявляв, що проект Податкового кодексу сьогодні - оптимальний документ, який забезпечує баланс інтересів і дає економіці стимули для розвитку.

У той же час президент Віктор Янукович заявив, що на зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим під час обговорення теми Податкового кодексу, був змушений сказати прем'єр-міністру "трошки образливі слова", оскільки, на думку президента, у проекті багато недоліків.

Читайте також:

Кабмін розгляне проект Податкового кодексу 17 вересня

Янукович сказав Азарову "трошки образливі слова" про Податковий кодекс

Азаров: проект Податкового кодексу - оптимальний документ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: