Прокурори в суді ржали над хворобами Луценка – нунсівець

Дата публікації
Перегляди
6679
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прокурори в суді ржали над хворобами Луценка – нунсівець

Юрій Луценко на суді розповів про нові приступи / Фото: Народна самооборона

Після видалення з зали суду журналістів, Юрій Луценко поскаржився на погіршення стану свого здоров'я, що викликало регіт прокурорів, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук нардеп Володимир Ар'єв.

Політик, який був присутній на засіданні суду, розповів, що відбувалося там після того, як з залу пішла преса.

"Коли з суду над Луценком видалили журналістів, я відмовився виходити і слухав засідання до кінця. По закінченню допиту свідка, Юра сказав що у нього в останні дні сталися кілька серйозних приступів. Стан здоров'я погіршився", - пише Ар'єв.

За словами нардепа, Юрій Луценко не хотів говорити про стан свого здоров'я в присутності преси, аби не склалося враження, що він спекулює на цьому питанні. Утім, Ар'єв вирішив оприлюднити цю інформацію.

" Коли Луценко сказав про це, суддя ніяк не відреагував, а прокурори сиділи і, навіть не сміялися, - ржали. Це було так огидно... Ми живемо у хворому байдужістю суспільстві, яким керують чи то пак "правоохороняють" та судять патологічні садисти і нелюди", - підсумував Ар'єв.

Як повідомляв ТСН.ua раніше, суддя у справі екс-глави МВС Юрія Луценка Сергій Вовк прийняв рішення видалити із залу суду всіх присутніх до кінця сьогоднішнього засідання за порушення порядку.

Читайте також:

Суд над Луценком: журналістів вигнали з зали за гучний сміх

Дружина Луценка впевнена, що без політики він зачахне

Дружина Луценка найняла шістьох адвокатів для захисту чоловіка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6679
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація