Ступка повернувся до Києва після операції

Ступка повернувся до Києва після операції

Богдан Ступка / Фото: donbass.ua

Ступці полегшало, але з поверненням на сцену актор вирішив зачекати. Спектаклі за участю Ступки на деякий час прибрали з репертуару.

"Бульба всієї Русі" – 69-річний Богдан Ступка, якого днями прооперували в Мюнхені (на лікування актора Кабмін виділив 550 000 резервних гривень), днями повернувся до Києва.

При цьому рідні та близькі Богдана Сильвестровича говорити про його стан здоров'я відмовляються. Сам же Ступка на дзвінки не відповідає.

При цьому, як вдалося дізнатися у театрі Франка, з поверненням на сцену актор вирішив зачекати, пише "Сегодня".

"Ні, у нас він ще не з'являвся, – розповіли в театрі. – І коли прийде, ми навіть не в курсі". Про всяк випадок спектаклі за участю Ступки на деякий час прибрали з репертуару.

Найближча постановка з ним запланована на квітень. Хоча друзі і знайомі актора запевняють, що йому дійсно стало набагато краще.

А ось 75-річний Олег Табаков, якого нещодавно госпіталізували з серцем, поправки чекати не став, і попри заборони лікарів, поїхав на гастролі зі своїм театром. Махнувши при цьому рукою, мовляв, чому бути – того не минути.

Гуморист з"Городка" Ілля Олейников виявив більше розсудливості: потрапивши до лікарні через проблеми з судинами, він вважав за краще провести там тиждень"під капельницею".

Читайте також:

Богдана Ступку прооперували в Німеччині

Кабмін виділив півмільйона на лікування Ступки

Ступка залишив посаду президента Київського міжнародного кінофестивалю

Богдан Ступка визнаний росіянами кращим актором року

Повʼязані теми:

Наступна публікація