Підліток пограбував квартиру і вбив золотих рибок, щоб не залишати свідків

Підліток пограбував квартиру і вбив золотих рибок, щоб не залишати свідків

Ілюстрація / Фото: catzone.ws

Юнак вирішив знищити речові докази пограбування, вбивши акваріумних рибок: "Вони - свідки".

Троє неповнолітніх злодіїв з американського містечка Арлінгтон-Хейтс звинувачуються в пограбуванні квартири. Одного з неповнолітніх також звинувачують у жорстокому поводженні з тваринами: хлопець вилив в акваріум із золотими рибками гострий соус, кетчуп та гірчицю.

Під час арешту один з підозрюваних розповів поліцейським, що перед тим, як покинути квартиру, його товариш сказав: "Ми не можемо залишити їх живими. Вони - свідки".

Передаючи справу до суду, поліцейські відзначають, що підліток, який отруїв рибок, не відчуває докорів сумління, і це є "тривожним сигналом".

За даними американських ЗМІ, підлітки, найстаршому з яких 17 років, винесли з квартири відеоприставки, близько 30 комп'ютерних ігор, музичний плеєр, рушницю та ювелірні прикраси.

Відзначимо, що рибки далеко не вперше стають жертвами грабіжників. У квітні 2008 року ізраїльські ЗМІ розповіли, як в злодія, який заліз у квартиру в Кир’ят-Гате, раптово прокинулось сумління.

Він вимив посуд, поприбирав, розвісив випрану білизну і погуляв із собакою, а потім, бажаючи почистити акваріум, відключив у ньому світло і вилив воду разом із рибками. Заставши сплячого злодія в своїй спальні, господиня квартири здивувалася, навіщо йому знадобилося вбивати рибок.

Читайте також:

У США акваріумна рибка навчилася грати на музичних інструментах

У салоні краси педикюр роблять рибки (відео)

Американських школярів вчать правильно викрадати автомобілі

Повʼязані теми:

Наступна публікація