Американець вижив, провівши 5 днів у пустелі без води і їжі

Американець вижив, провівши 5 днів у пустелі без води і їжі

Ілюстрація / Фото: niceworld.su

Пенсіонер заблукав у пустелі: 5 днів він харчувався знайденими в автомобілі недоїдками і висмоктував рідину із серветок.

84-річний Генрі Морелло, житель Фенікса (штат Арізона), вижив, провівши 5 днів у пустелі без води і без їжі.

Вранці 7 лютого пенсіонер, що страждає на деменцію (недоумство), проте самостійно обслуговує себе, сів у свій автомобіль Lexus SUV і відправився в гості до друзів. Через деякий час Морелло пропустив потрібний поворот, збився з дороги і потрапив в аварію.

Пенсіонер зрозумів, що опинився в пустелі, при цьому він не зважився звернутися по допомогу до родичів, вважаючи, що рано чи пізно його знайдуть. Можливо, причиною такого дивного рішення стало те, що літній чоловік не взяв із собою ліків і його свідомість було декілька заплутаним.

Протягом п'яти днів Генрі Морелло харчувався знайденими в автомобілі недоїдками, економно розділивши їх на рівні частки.

Щоб не померти від зневоднення, чоловік занурював серветки в рідину для очищення скла і висмоктував з них вологу. Рятувальники виявили Морелло лише 11 лютого. Він був доставлений в лікарню, однак, на думку медиків, незабаром він повністю відновить свої сили.

Читайте також:

Вистрибнувши з третього поверху, жінка впала на капот таксі і вижила

Розлючена жінка за допомогою ополоника врятувала чоловіка від тигра

У Шотландії альпініст впав з висоти 300 метрів і відбувся синцями

Повʼязані теми:

Наступна публікація