Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наполеончики та інста-принцеси

Наполеончики та інста-принцеси

Христина Абрамовська проти мрійників. Ну, не так щоб зовсім проти, але не схвалює, особливо в сфері обслуговування.

Є особливий тип дівчат, які чекають тільки одного – що їх забере прекрасний принц з цього жахливого місця, куди вони потрапили через недолю. Начальник – Кощій Безглуздий або начальниця Відьма Мегерівна Зла-Мачухова знущаються з них постійно, то змушують пшеницю з гречкою перебирати, то квартальні звіти писати, або ж із дурнуватими клієнтами спілкуватися. Останнє – найжахливіше, що можна придумати для справжніх зачарованих принцес: ці тупі тварюки так і прагнуть відібрати їхній дорогоцінний час і  енергію. Просто так і відчуваєш, намагаючись оплатити комунальні в банку, отримати свою посилку на пошті або поміняти зіпсовану SIM-картку, що твоя візаві – думками дуже-дуже далеко, а ти лише пил на її кремових лубутенах.

Так і сидять принцеси з нарощеними віями, татуйованими губами і пудровими бровами на кислих обличчях, чекаючи, що їхнє життя раптово зміниться і вони опиняться у вирі світського життя – на Мальдівських островах, в приватних джетах або хоча б у Туреччині "оллінклюзив", звідки зможуть пиляти сторіз в Instagram не гірше за всіх представників сімейства Кардашян з їхніми неосяжними дупами. І тоді-ось вони заживуть! Мільйони фоловерів, манікюр в обмін на рекламу, огляди косметики, бартер з готелями! Ось це життя! Баєри самі надсилають модні ганчірки і благають сфотографуватися! Та що там ганчірки! Клініки естетичної хірургії наввипередки пропонують зробити груди, ніс і губи безкоштовно! Після чого навіть дубайський принц звертає увагу на її сторінку і запрошує разом з ним на підводне полювання і на шопінг (куди без нього!).

А поки ці невдалі зірки нудяться в очікуванні принца, популярного інстаграму і кращого життя, їм доводиться крізь зуби спілкуватися з цими дивними жалюгідними людьми. Як же вони нервують, ці жалюгідні невдахи, які навіть не розуміють, як їм сильно пощастило опинитися в полі сяйва зірки, та ще й сміють качати права! Бувало, задумається така німфа про південний берег Франції, про червоні хідники Каннського фестивалю і про теж червоний ферарі, що мчить її серпантином в оксамитовий захід... як тут сувора реальність у вигляді "Дівчино, а який відсоток від зняття на цій карті – 0,5 або 0,75?" – вмочить обличчям просто у брудний розталий. "Там все написано", – гаркне нервово така, та так, що навіть Сцілла з Харібдою б із жахом відсахнулися, а не те що ти, нервовий клієнте.

Не варто думати, що тільки дівчата страждають таким – серед чоловіків теж повно таємних Наполеонів, що абсолютно випадково опинилися за кермом таксі "Шара – виходимо без дзвіночка, довеземо від ресторану до бабусі, від під'їзду до закладки". Такі міні-Наполеони з презирством ставляться до всіх, хто опоганює своїми задами священну оббивку їхніх автомобілів, ляскають дверима, і взагалі, намагаються кудись їхати. "Не сидиться їм, бл***ь, вдома в такий час", – похмуро думають ці глави держав в еміграції, таємні найвидатніші уми, знову ж силою злої долі вигнані з генеральських звань за кермо обшарпаних ланосів або рено на євробляхах.

Ех, поставити б їх главою держави! Ось вони б розвернулись! От би нареформували! Війну б за тиждень виграли! Всіх стражденних б нагодували, а спраглих – напоїли! Заборонили б затори в місті на законодавчому рівні! І поліція б у них стрункою ходила! І страхові! І дорожня служба! І газ був би безкоштовним!

А поки ось це: "У вас без решти буде? Бо я тільки заправився".

Іноді ці наполеончики працюють на шиномонтажі, і ошаліло спостерігають за жалюгідними людьми (особливо "бабами"), які на своїх жодного разу не заслужених машинах приїжджають міняти ходову, підкачувати колеса або рихтувати диски. Тут їм навіть поділитися своїми супердумками нема з ким, тому що доводиться крутити гайки, поки ці нероби на шикарних тачках тиняються в околиці і п'ють каву з дорогущих автоматів (а потім від них і чайових не дочекаєшся).

...Іноді я думаю, що варто цим двом світам – принцес інстаграму і наполеончиків – зіткнутися – вони можуть анігілювати від захмарних понтів і повної безвиході. А поки що страждаємо ми всі, беззахисні клієнти в очікуванні нормального сервісу і роботодавці в надії на нормальний, мотивований персонал, який не витає в придуманих ними самими повітряних замках і адміністраціях президентів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції