США розпочали виведення військового обладнання з Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей процес може затягнутися на кілька місяців.

За останні кілька днів США вже розпочали вивезення з Сирії наземного військового обладнання.

Про це повідомили джерела CNN.

"Деякий вантаж уже переїхав", - зазначив один із американських чиновників.

Він відмовився розповідати, що саме було вивезено та яким чином, через секретність операції.

Раніше джерела CNN розповідали, що в адміністрації Трампа наразі тривають дискусії, який відсоток озброєння та обладнання мусить бути вивезено з Сирії, тоді як виведення самих військових просто зараз не заплановано.

Як повідомлялося раніше, про намір вивести військових із Сирії заявив у грудні президент США Дональд Трамп. Він пояснив це "перемогою" над "Ісламською державою". Рішення Трампа у США та ЄС сприйняли як несподіване й суперечливе. Невдовзі після цього міністр оборони США Джеймс Меттіс подав у відставку.

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон згодом пояснив, що Вашингтон не виводитиме своїх військових із Сирії, поки терористичне угруповання "Ісламська держава" не буде повністю ліквідоване та поки США не матимуть від Анкари гарантій безпеки для своїх курдських союзників, які контролюють північно-східні території Сирії. Однак Туреччина ці пропозиції не прийняла і вже розпочала активну підготовку до військової операції на півночі арабської країни.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції