"Зашкварний піар". Кандидат у президенти Шевченко шукає дружину на білбордах

"Зашкварний піар". Кандидат у президенти Шевченко шукає дружину на білбордах

"Кандидатки" в дружини можуть заповнити електронну форму.

Кандидат у президенти України Ігор Шевченко, який у 2014-2015 роках був міністром екології, розпочав кампанію з пошуку дружини у Мережі.

Про це він писав на сторінці у Facebook.

"Так, я хочу найти своє кохання, хочу створити сім’ю, хочу дітей. Дуже вдячний Ярославі Кобі за те, що вона погодилася мені в цьому допомогти", - написав він у соцмережі. 

Таки ДА! Так, я хочу найти своє кохання, хочу створити сім’ю, хочу дітей. Дуже вдячний Ярослава Коба за те, що вона...

Опубликовано Igor Shevchenko Среда, 9 января 2019 г.

Пізніше він виклав фотографію, на якій видно, що білборд з Ігорем Шевченком, на якому йдеться про кампанію з "пошуку кохання" вже стоїть на одній з трас. Він підписав це фото так: "Процес пішов, і його вже не спинити".

На офіційному сайті передвиборчої кампанії Шевченка також розмістили форму для заповнення, де потенційна "кандидатка" у дружини може внести дані про себе, завантажити фото і взяти участь у своєрідному конкурсі.

Ігор Шевченко шукає дружину
Ігор Шевченко шукає дружину

Блогер Павло Ярмоленко у Facebook написав, що знає піарників, які з ним працюють і називає їх "зашкварними людьми".

"Дивує інше. Як вони розвели Грановського, котрий фінансує клоуна. Все ж таки у нього є мозок. Хоча, коли маєш необмежений доступ до бюджету, то можеш собі дозволити трохи трешу - чисто по угару", - написав він.

Нагадаємо, наприкінці грудня екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко подав свої документи до ЦВК і став першим кандидатом на пост президента на цьогорічних виборах. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів