ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі всього зареєстровано п'ять осіб.

Центральна виборча комісія зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні 8 січня, повідомляє прес-служба ЦВК.

Зокрема, зареєстрували лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, лідера "Суспільно-політичного руху "Справедливість" Валентина Наливайченка, лідера "Самопомочі" Андрія Садового та самовисуванця Віталія Скоцика.

"Таким чином, станом на 8 січня Комісія зареєструвала п’ять кандидатів на пост Президента України на чергових виборах президента України 31 березня", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

4 січня ЦВК зареєструвала першого кандидата на пост президента України - колишнього міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції