Трамп віддав наказ вивести війська США із Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США вважає, що боротьба з тероризмом в Сирії закінчена.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США перемогли терористичну організацію "Ісламську державу" в Сирії.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Президент США сказав, що боротьба з бойовиками "ІД" була "єдиною причиною перебування там наших військ". 

"Він віддав наказ про виведення військ з країни", -  повідомляє Bloomberg з посиланням на представника адміністрації Трампа.

Офіційно про рішення Пентагон не оголосив. У відомстві повідомили, що продовжують працювати з партнерами в регіоні без уточнення інформації.

Нагадаємо, 19 грудня у ЗМІ з'явилася інформація, що США збираються повністю вивести свої війська з Сирії.

На території Сирії перебуває близько 2 тисяч американських військових, які переважно є службовцями спеціальних сил. Вони тісно співпрацюють з місцевими повстанцями і курдськими загонами. Співпраця з курдами викликає незадоволення Туреччини, яка планує проводити чергову наступальну операцію проти так званого Курдистану, який вважає терористичною організацією. 

Виведення військ із Сирії, однак, не означатиме повного виведення з регіону. У прикордонних зонах Іраку залишаться американські військові у кількості близько 5200 осіб.

Відео США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

США ввели нові санкції проти трьох російських компаній. Попри міжнародні обмеження, росіяни постачали до охопленої війною Сирії - її диктатору Асаду - іранську нафту. Робили це через добре організовані злочинні схеми. За це до санкційного списку потрапили три організації та шестеро людей. 

США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

Залиште свій коментар

Вибір редакції