Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як правильно просити гроші у чоловіка

Просити, брати і давати – це однаково складні процеси, особливо якщо мова йде про гроші. Марина Фролова ділиться тонкощами і нюансами.

Гроші – питання складне, багатогранне і часто конфліктне. Особливо, коли їх жінці дає чоловік, тому що комусь дають, а комусь не дають взагалі, і тоді починаються сварки. А це у нас часто буває, враховуючи складні економічні обставини в країні. Але все-таки певні закономірності, як і в будь-яких фінансових операції, в цьому питанні є. І якщо ви бачите щасливу пару, в якій чоловік постійно дарує жінці подарунки, то ви повинні розуміти, що все не просто так. Звичайно, є чоловіки з шаленими грошима, яким їх нікуди витрачати, але це персонажі не з цієї колонки. Дурепі зрозуміло, хоча і не одразу це доходить, що, якщо у вас є чоловік або постійний бойфренд, він ,як божевільний, обдаровувати вас не буде. Тут потрібна вже своя стратегія. Компліменти і лагідні слова – один із запорук успіху.

Ось і у моєї мами, виявляється, є своя стратегія. Про неї мені розповів батько.

– Я дивлюся, вона така лагідна третій день, цілує мене, обіймає, каже "Милий мій". Думаю, що таке, напевно, грошей хоче попросити, я якраз отримав пенсію, – каже мій тато. Батьки одружені вже п'ятдесят років, тому, думаю, мамин досвід варто запам'ятати і перейняти. Спостерігаючи за всім цим, я розумію, що методом вимог і погроз нічого не добягнеш. Зате якщо називати чоловіка "зайчиком", розповідати йому, який він красивий, розумний і т. д., це допоможе. Особисто перевіряла на тих, з ким у мене нічого, окрім обіду в ресторані не було, зате за кілька ласкавих слів могли і тисячу доларів просто так подарувати через кілька годин знайомства. Повторюю: просто так. Чоловіки насправді дуже довірливі, а психологія у багатьох з них дуже схожа. Головне - пообіцяти йому, що ти виконаєш всі його мрії та надії або хоча б натякнути на це. І необов'язково це буде секс, може, він мріє ще про те, що хоче подарувати вам. Наприклад, парфуми або сноуборд. Не варто відмовлятися в такому разі, може, людині буде приємно.

У наших сусідів, наприклад, роздільні бюджети. І вона, і він працює досі, у свої 75 років. І за традицією чоловік завжди віддає їй всю пенсію в 2,5 тисячі гривень. Сам же живе як рантьє на свої відсотки з депозиту, іноді здає пляшки ще. Мабуть, так само було у них в минулі часи і з зарплатами. Вони видаються мені традиційною радянської сім'єю з класичним устроєм. Якщо їй хочеться кудись поїхати, піти, купити собі щось нове – це з її грошей. Шубу з шапкою і лікування у стоматолога вона отримала завдяки суду з Міноборони за збільшення пенсії чоловіка. Можна сказати, заробила. Квартиру купив він. Так само, як і меблі. Тому досі великі покупки за його рахунок. Але як вона просить у нього гроші! Вона теж стає зайчиком, золотком, плюс вечері та інші дрібні радощі життя.

Моя близька подруга, яка живе з чоловіком вже п'ять років і рідко що просить у нього, тому що сама працює, раптом вирішила вперше попросити грошей на одяг. Довелося, звичайно, аргументувати, що не було в чому вийти у світ. А туди вона ходить по роботі. Плюс випробувала ввечері метод "зайчик ти мій". Зазвичай вона вередує і дорікає йому. Спрацювало.

– Солоденький мій, немає грошей – немає борщу, – говорила інша моя подружка, що не працює, своєму бойфренду, з яким вона жила. В інший час вона крила його матом. Гроші він давав, але прожили вони разом один рік – борщ не допоміг.

А ось чоловічий погляд на проблему. Досвідчені чоловіки знайомі з приказкою "якщо ваша жінка не в настрої, відбіжіть подалі і киньте в неї гаманцем".

Знайомий бізнесмен виріс у неповній і небагатій родині в маленькому містечку. Спочатку одружився, придбав квартиру. Коли з'явилося більше грошей, купив кілька дорогих авто. Він почав розважатися з коханками. Їх він періодично відправляє на дорогі курорти, одній навіть купив автомобіль. Він стверджує, що жінкам потрібно обов'язково давати гроші. Стійку впевненість у цьому він отримав приблизно в 14 років, коли купив однокласниці шоколадку з наміром вступити з нею в інтимний зв'язок. При цьому він абсолютно точно знає, як треба правильно давати гроші.

– Це на вигляд жахливо, коли мужик ходить навзирці жінкою по магазинах. До того ж це дуже стомлює. Сюрпризу немає, коли вона при тобі вже поміряла річ. Та плюс на вигляд ти як дурень, особливо коли навколо ще кілька таких же особин чоловічої статі з обличчями, повними нудьги. Зовсім дурний вигляд маєш, коли ти на касі перед тими, хто стежить за тобою - працівниками магазину і жінкою дістаєш гаманець або кеш, – стверджує він.

Його вибір – перераховувати гроші дівчині на кредитну карту. Таким чином, дати їй грошей, щоб вона вже сама ходила по магазинах і обирала. До речі, прихильником цього методу є і чоловік моєї колеги. Він щомісяця кладе їй на кредитку 10 тисяч гривень: на витрати її і дитини. Правда, він чоловік досвідчений. З першою дружиною все було не так мирно, вона істериками вибивала з нього гроші, навіть аліменти він досі платить за чеками: принесли, показали, дали готівкою. Тому в новому шлюбі грошова система вже сама собою встановилася і без зайвих запитань. А ось ті чоловіки, які з жінками не жили, дітей не мають, спершу, звісно, мають труднощі в цій сфері. Але терпеливість і праця все подолають!

Залиште свій коментар

Вибір редакції