Apple представила смартфон iPhone 4

Пристрій оснащується фотокамерою з світлодіодним спалахом, камерою для відеозв'язку, слотом для карт пам'яті microSD, а також додатковим мікрофоном для придушення шуму.

Глава компанії Apple Стів Джобс представив новий смартфон iPhone 4. Смартфон був анонсований на щорічній конференції розробників WWDC, яка проходить в Сан-Франциско.

Дисплей нового iPhone має діагональ в 3,5 дюйми і має роздільну здатність в 960 на 640 пікселів. В одному дюймі такого дисплея уміщається 326 точок - це більше, ніж у друкованих виданнях. У попередніх версіях iPhone відповідний показник становив 163 пікселя на дюйм.

Смартфон iPhone 4 має в товщину 9,3 міліметра, що на 24 відсотки тонше, ніж у попереднього 3GS. За заявою Джобса, iPhone 4 є найтоншим смартфоном у світі.

Пристрій оснащується фотокамерою з світлодіодним спалахом, камерою для відеозв'язку, слотом для карт пам'яті microSD, а також додатковим мікрофоном для придушення шуму. Передня і задня частина смартфона будуть виконані зі скла.

Окантовка iPhone 4 складається з трьох елементів, виконаних з нержавіючої сталі. При цьому вона буде виконувати функцію антени.

Читайте також:

Apple презентує iPhone четвертого покоління

iPhone OS 4.0 встигли зламати до офіційного випуску

Щорічний конкурс хакерів: iPhone зламали за 20 секунд

ВідеоApple представила смартфон iPhone 4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: