Створено унікальний сноуборд з вбудованим планшетом iPad

Створено унікальний сноуборд з вбудованим планшетом iPad

Створено сноуборд, який би сподобався Стіву Джобсу

В пам'ять про Стіва Джобса, який штовхав світ на шлях прогресу, дизайнери створили "яблучний" сноуборд.

Креативна група Every Third Thursday розробила справжній "яблучний" сноуборд iShred з вбудованим планшетом Apple iPad.

Дизайнери не просто спробували поєднати два абсолютно різних пристрої - планшетний комп'ютер і дошку для катання на снігу - а й таким чином віддали данину пам'яті Стіву Джобсу, засновнику компанії Apple, який помер від раку 5 жовтня.

iShred виконаний у фірмових кольорах Apple - білому і сріблястому. Команда ETT навіть перейняла основні риси фірмового стилю компанії - мінімалізм, простоту, чистоту ліній і функціональність пристрою.

Підкладку сноуборду було зроблено з алюмінію, щоправда, полірованого, - для кращого ковзання по снігу. На днищі дошки розмістили схематичне зображення рівня сигналу і надкушене яблуко - фірмовий логотип Apple, які підсвічуються яскравими світлодіодами.

Однак головна особливість iShred - це інтегрований прямо в нього планшетний комп'ютер Apple iPad, надійно захищений від попадання вологи міцним склом зверху і дерев'яними заглушками з боків.

Пристрій повністю функціональний, і за бажання його можна в будь-який момент витягнути з незвичайного "чохла". Планшет можна використовувати як аудіоплеєр для музичного супроводу спуску з гори або як GPS-навігатор, якщо кінцева точка спуску рішуче відрізняється від запланованої.

Сноуборд iShred існує в єдиному екземплярі та не продається.

Читайте також:

Останніми словами Стіва Джобса були "Ух ти!"

Спадщина Стіва Джобса: перед смертю він залишив для Apple плани на кілька років

Канадець винайшов персональний міні-тягач для лижників (відео)

Топ-20 найкращих гірськолижних курортів Європи

Повʼязані теми:

Наступна публікація