Адвокат Трампа скасував візит до України

Дата публікації
Перегляди
4094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Адвокат Трампа скасував візит до України

Фото: Getty Images

Джуліані не приїде на зустріч із Зеленським.

Особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані скасував зустріч з новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

Про це він розповів телеканалу Fox News.

Джуліані впевнений, що в Україні опиниться у "середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами Сполучених Штатів".

"Проаналізувавши те, що я чув від двох дуже надійних людей сьогодні ввечері, я переконаний, що Зеленський оточений людьми, які є ворогами президента (Трампа), та людьми, які, принаймні в одному випадку, явно корумповані й залучені до цієї схеми (прим. йдеться про розслідування втручання у президентські вибори в США 2016 року)", - сказав адвокат.

Він, додав, що його рішення не пов'язане з майбутніми виборами президента США 2020 року.

Інше видання The New York Times зазначає, що візит Джуліані було скасовано після різких звинувачень демократів у тому, що нібито адвокат шукає зовнішньої підтримки перед виборами президента США 2020 року.

Раніше повідомлялося, що адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані хоче приїхати до Києва для зустрічі з обраним президентом Володимиром Зеленським.

Він мав на меті переконати нового президента України почати розслідування, пов'язане з інтересами президента США. Розслідування пов'язане з втручанням Росії у президентські вибори в США в 2016 році. На думку Джуліані, візит до Києва дасть нову інформацію про роботу сина колишнього віце-президента Джо Байдена в українській газовій компанії Burisma Holdings.

Нагадаємо, 24 березня міністр юстиції США Вільям Барр представив конгресменам письмовий висновок на чотирьох сторінках про результат розслідування спецпрокурора Мюллера. Але сам звіт спецпрокурора на більш ніж 400 сторінках з'явився лише в середині квітня.

У звіті наголошувалося, що Мюллер та його колеги виявили багато випадків контактів команди Трампа з росіянами під час президентської кампанії 2016 року. Утім, попри це вони не виявили в діях Трампа та його оточення ознак злочину. На запитання, чи намагався Трамп перешкодити роботі органів юстиції, Мюллер не дав прямої відповіді, лише навів аргументи як на користь цієї тези, так і такі, котрі їй суперечать.

Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера можливих зв'язків Трампа з росіянами тривало близько двох років.

Мюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Мюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
4094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація