Адвокат Трампа приїде до Києва, щоб зустрітись із Зеленським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він готовий налагоджувати стосунки з новообраним президентом.

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані хоче приїхати до Києва для зустрічі з обраним президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомляє видання The New York Times

Він зазначає, що основна мета його поїздки до української столиці - переконати нового президента України почати розслідування, пов'язане з інтересами президента США.

Розслідування пов'язане з втручанням Росії у президентські вибори в США в 2016 році. На думку Джуліані, візит до Києва дасть нову інформацію про роботу сина колишнього віце-президента Джо Байдена в українській газовій компанії Burisma Holdings.

Він уточнив, що Білий дім "не втручається у вибори, а втручається в розслідування, на що має право". "Хтось може сказати, що це неправильно. І це не зовнішня політика - я прошу їх провести розслідування, яке вони вже проводять і яке вимагають припинити інші люди. І я збираюся пояснити їм причини, через які вони не повинні його припиняти, тому що ця інформація буде дуже, дуже корисна для мого клієнта і може виявитися корисною для мого уряду", - заявив адвокат американського президента.

Нагадаємо, 1 травня повідомлялося, що спеціальний прокурор Роберт Мюллер поскаржився генеральному прокурору США Вільяму Барру на його висновки щодо розслідування російського втручання у вибори, що дозволило президенту Дональду Трампу оголосити себе невинним у перешкоджанні правосуддю.

ВідеоМюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Злочину не стали доводити, але це не означає, що його не було. У США опубліковано звіт спецпрокурора Мюллера про розслідування потенційної змови передвиборчого штабу президента Трампа з Росією. З нього витікає, що президент робив помітні спроби втручатися у слідство, зокрема звільнити самого Роберта Мюллера. Однак висувати жодного обвинувачуваного вироку прокурор не став.    

Мюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції