Чоловік Тимошенко передав Європі список чиновників для санкцій

Дата публікації
Перегляди
4677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік Тимошенко передав Європі список чиновників для санкцій

Чоловік Тимошенко склав список українських урядовців для санкцій / Фото: Радіо Свобода

Олександр Тимошенко назвав перенесення Євро-2012 до будь-якої іншої країни "єдино можливим політичним кроком".

Чоловік екс-прем'єрки Олександр Тимошенко передав колишньому чеському сенатору Властімілу Сегналу персональний список осіб, проти яких доцільно застосувати санкції.

Як повідомляє сайт Юлії Тимошенко, зустріч з сенатором від Громадянсько-демократичної партії, який 29 квітня почав голодування на знак солідарності з екс-прем'єром України, відбулася у четвер, 10 травня.

Чоловік Тимошенко наполягає на необхідності запровадження персональних санкцій проти представників влади, зокрема, обмеження в'їзду та замороження банківських активів щонайменше на 10 років. "Нехай вони доведуть, що ці кошти отримані чесним шляхом", - вважає він.

Олександр Тимошенко також вважає, що бойкотування європейськими лідерами українських матчів Євро-2012 є логічною відповіддю на створення диктатури і тоталітаризму в Україні.

"Звісно, нам як громадянам і патріотам України прикро, що країну чекає ізоляція, адже Євро-2012 – це велика подія для України, на яку всі так довго чекали. Але, з іншого боку, нам зрозумілі й побоювання керівників європейських держав за своїх громадян, котрі не можуть бути при такому режимі у повній безпеці. Тому перенесення фіналу турніру до будь-якої іншої країни видається єдино можливим політичним кроком", - сказав чоловік Тимошенко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація