Чотирьох нардепів мають покарати за неповні е-декларації

За порушення політикам загрожує адміністративна відповідальність. 

ГПУ встановила факти порушень в електронних деклараціях чотирьох народних депутатів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, були зафіксовані неподання та несвоєчасне подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані парламентарів.

"Чотири  народні депутати України, які після 1 вересня 2016 року придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження нерухомого або рухомого майна, у десятиденний строк не повідомили про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання електронного повідомлення до Реєстру", – йдеться у повідомлені Генпрокуратури.

Так, один з народних обранців не повідомив НАЗК про придбання мотоцикла Harley-Davidson, 2012 року випуску за 141 тис. грн, а другий – автомобіля Toyota Land Cruiser, 2012 року випуску за півмільйона гривень.

"Інший народний депутат України не подав електронне повідомлення про отримання доходу в розмірі 100 тис грн від відчуження автомобіля Lexus LX 570, 2010 року випуску", – вказано у повідомленні.

Прізвищ вказаних нардепів не озвучили. У ГПУ наголошують, що порушення вимог щодо декларування доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат (68,8 тисячі гривень) є правопорушенням, пов'язаним із корупцією, і має наслідком адміністративну відповідальність.

ГПУ вже  передала матеріали до НАЗК із метою вжиття заходів для притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, раніше у НАЗК повідомили, які депутати не подали е-декларації, а також розповіли про нардепів, що несвоєчасно подали щорічні декларації. Своєю чергою НАБУ заявило, що в Україні першими перевірять е-декларації нардепів, суддів та прокурорів. 11 листопада НАЗК затвердило порядок проведення контролю та повної перевірки електронних декларацій українських чиновників. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: