Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАЗК повідомили, які депутати не подали е-декларації

Також розповіли про нардепів, що несвоєчасно подали щорічні декларації.

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький повідомив, що в єдиному реєстрі відсутні щорічні декларації за 2015 рік депутатів: Матіос Марії Василівни, Онищенка Олександра Романовича та Клюєва Сергія Петровича.

Про це він написав у Facebook.  

Серед народних депутатів, які несвоєчасно подали щорічні декларації за 2015 рік: Шухевич Юрій-Богдан Романович, Дубінін Олександр Іванович, Іщейкін Костянтин Євгенович, Шкіря Ігор Миколайович, Костанкевич Ірина Мирославівна, Дмитренко Олег Миколайович, Гіршфельд Анатолій Мусійович, Супруненко Олександр Іванович та Богуслаєва Вячеслава Олександровича.

Радецький також повідомив, що, за попередніми результатами аналізу проходження першого етапу декларування, виявлено ряд проблем, які потребують вирішення за допомогою внесення відповідних змін до законодавства.

Нагадаємо, НАБУ заявило, що в Україні першими перевірять е-декларації нардепів, суддів та прокурорів. Скільки триватиме ця перевірка – поки невідомо. Її розпочнуть після ухвалення відповідного порядку в Мінюсті. Наразі проект порядку, який визначає, що і як перевірятимуть в деклараціях, знаходиться у відкритому доступі.

Відео НАБУ розпочало перевірку електронних декларацій чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції