Філарет настрахав чиновників судом Божим

Дата публікації
Перегляди
3591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Філарет настрахав чиновників судом Божим

Люди своїми діями створюють атмосферу в країні, запевнив Філарет / Фото: УНІАН

Патріарх впевнений, що можновладців рано чи пізно спитають за неправду – якщо не люди, то Бог обов'язково.

Той, хто отримав владу, повинен служити насамперед народу, який його обрав, а не собі.

Про це заявив голова Української православної церкви Київського патріархату Святійший Патріарх Філарет.

Зокрема, глава УПЦ КП зазначив, що "можновладці, які отримали владу від Бога, повинні керуватися правдою. Якщо вони не керуються правдою – це значить, що і з ними будуть поступати не по правді. Бо Господь сказав: як хочете, щоби з вами чинили люди, так і ви чиніть з ними. Тому, коли можновладці приймають якісь рішення, вони повинні найперше думати – правду вони роблять, чи ні? Бо за неправду їх рано чи пізно спитають – якщо не люди, то Бог обов'язково! Прийде для кожного суд Божий".

По-друге Філарет зазначив, що будь-яка влада дається від Бога. "Влада – а не людина, яка цю владу має. Бо людина може бути і грішником, і злочинцем, і тираном, що ми бачимо з історії. А тому знання, що влада – від Бога, накладає на носія влади велику відповідальність. Бо той, Хто дав, спитає звіту", - запевнив він.

Священослужитель зауважив, що "чи президент, чи депутат, чи інші чиновники – слуги народу".

За словами Патріарха Філарета, "ми ж бачимо в Україні, як багато можновладців не виконують своїх обов'язків, не служать народу, а служать собі, що виявляється у власному збагаченні. Бо оскільки влада дає можливість розподіляти майно народне – кожен нечесний можновладець хоче від цього майна якомога більше собі відірвати".

На думку предстоятеля УПЦ КП, виправлення цих негараздів залежать не тільки від президента: "Він задає тон, і йому задають тон. Але ті, що задають тон – вони в тіні, їх не видно. А винних у цих труднощах і негараздах багато. Кожен, хто живе не по правді і діє не по правді, – винний в цьому. Він створює цю атмосферу. Подивіться – президенти змінюються, а нечесні чиновники як були, так і є".

Читайте також:

Хакери атакували сайт Київського патріархату

Філарет роздав опозиціонерам ордени за захист від Московського патріархату

Патріарх Філарет і автокефальна церква домовляються про об'єднання

Філарет: митрополит Володимир довів патріарха Кирила до інфаркту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3591
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація