Із партії "Самопоміч" вирішили вийти два нардепи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву.

Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко оголосили про намір вийти з об’єднання "Самопоміч".

Про це повідомили у прес-службі партії, уточнивши, що депутати повідомили про це своїх колег під час засідання фракції “Самопомочі”.

"Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву", - зазначили у партії та оприлюднили його заяву.

заява соболєва про вихід із самопомочі
Сайт об'єднання "Самопоміч"

Тим часом сам Соболєв пояснив на своїй сторінці у Facebook, що не виходить із фракції "Самопоміч".

"Ми були обрані після Євромайдану як об'єднання чотирьох середовищ: представників львівського самоврядування, батальйону "Донбас", "Реанімаційного пакету реформ" та молодої ініціативи "Воля", яка задумувалася як проект приводу в політику людей, які показали себе в громадському активізмі. У парламенті більшість із нас не скурвилася, взяла активну участь у творенні законів для протидії корупції, визнання Росії окупантом, посилення місцевого самоврядування та поширення української культури. Ми маємо обов'язок відстоювати ці позиції до завершення повноважень, які нам делегували ви", - наголосив він.

До того ж нардеп пояснив, що вирішив не балотуватися з партією "Самопоміч" на наступні вибори, оскільки має ідеологічні розходження з керівництвом партії, як діяти у політиці.

"Зокрема, як відстоювати інтереси людей, зокрема на вулиці; та з якою швидкістю і якими методами очищуватися від тих, хто не витримує тиску і спокус. Вважаю порядним повідомити про це сьогодні, щоб у партії був час підготуватися до наступної кампанії без мене. Вже подав заяву про складання повноважень члена політради, члена проводу і члена партії "Самопоміч". Звісно, я не йду ні до Зеленського, ні тим більше до Порошенка. Сам терпіти не можу перебіжчиків", - запевнив він.

Окремо Соболєв прокоментував перебіг президентських виборів.

"Більшість громадян України хочуть делегувати владу тим, хто буде утверджувати незалежну, некорумповану, справедливу державу. Але ті, для кого Україна насамперед місце незаконного збагачення, весь час заважають людям зробити цей вибір. І щоб він врешті-решт переміг, всім, хто за Україну і проти корупції, треба зробити диво. Знайти достатньо переконаних і ефективних однодумців, готових бути з людьми в їхніх бідах, долати в тисячах добрих справ зневіру, маніпуляції, репресії", - заявив він і натякнув на створення нової політичної сили, "яку запропоную творити на принципах відкритості, дієвості і доброчесності".

Як обіцяв, докладно відповідаю: 1. Я не йду з фракції "Самопоміч". Ми були обрані після Євромайдану як об'єднання...

Опубликовано Єгором Соболєвом Среда, 10 апреля 2019 г.

Своєю чергою нардеп Семенченко оголосив про намір вийти з партії найближчим часом.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий прогнозував, що частина нардепів найближчим часом покинуть "Самопоміч".

Залиште свій коментар

Вибір редакції