РФ використовує у спецопераціях "ВКонтакте" - СБУ

Керівництво інтернет-ресурсів, що потрапило до санкційного списку, жодного разу не відреагувало на звернення СБУ.

Російські спецслужби ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи у своїх спеціальних інформаційних операціях інтернет-ресурси "ВКонтакте", "Однокласники", "Mail.ru" тощо.

Про це йдеться у заяві на сайті відомства.

Служба безпеки України постійно фіксує активне поширення через такі ресурси антиукраїнських закликів до радикальних протестних акцій з використанням зброї.

Повідомляється, що керівництво інтернет-ресурсів, що потрапило до санкційного списку, жодного разу не відреагувало на численні звернення СБУ.

"Відповідно до рішення Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України Служба безпеки разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування відповідних Інтернет-ресурсів. Значна частина інтернет-провайдерів вже має технічну можливість блокувати ці інтернет-ресурси. СБ України звертає увагу суб'єктів господарчої діяльності на безумовне виконання Указу Президента України П. Порошенка за № 133/2017", - йдеться в заяві української спецслужби.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко 15 травня вів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів щодо низки російських компаній. Обмеження стосуються серед іншого соцмереж "Вконтакте", "Одноклассники" та сервісів "Яндекс".

 

Залиште свій коментар