Порошенко підписав указ про санкції проти "Яндекс" і "ВКонтакте"

Дата публікації
Перегляди
90к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко підписав указ про санкції проти "Яндекс" і "ВКонтакте"

Петро Порошенко / Фото: Reuters

Документ набрав чинності. 

Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній.

Документ, підписаний 15 травня, опублікований прес-службою глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться у повідомленні.

За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. Наразі всі вказані сайти доступні в Україні. 

Також за документом заблоковані мають бути сайти антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb, а також низки російських каналів.

Нагадаємо, раніше радник голови МВС Зорян Шкіряк закликав до введення заборони в Україні на російські соціальні мережі "Вконтакте" та "Одноклассники".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
90к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація