Шкіряк хоче заборонити в Україні "Вконтакте" та "Одноклассники"

Дата публікації
Шкіряк хоче заборонити в Україні "Вконтакте" та "Одноклассники"

ТСН.ua

На його думку, вчителям у школах слід пояснювати дітям шкідливість цих соцмереж.

Радник голови МВС Зорян Шкіряк хоче введення заборони в Україні на російські соціальні мережі "Вконтакте" та "Одноклассники".

Про це повідомляє Українська правда.

"І одним з перших рішень (в цьому році) має стати блокування російських соціальних мереж "Вконтакте" та "Одноклассники", які сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спецслужбами", - сказав Шкіряк.

"Ми бачимо, що вони є основними виробниками антиукраїнського контенту, що розповсюджується в інтернеті", - зазначив радник голови МВС.

За словами Шкіряка, російські спецслужби створюють у соцмережах спеціальні групи, які власне й "розповсюджують за вказівкою ФСБ заклики, направлені на підрив української державності".

Він також хоче, аби Міністерство освіти долучилося до вирішення цієї проблеми. Зокрема, щоб вчителі у школах пояснювали дітям шкідливість цих соцмереж.

Нагадаємо,  пропаганда на найвищому рівні. Чому світ не вірить заявам Кремля про УкраїнуОстаннім часом від світових політиків часто лунає сентенція про новий світовий порядок, проте у чому саме він полягатиме точно ніхто не знає.      

Представники Росії у свою чергу не гають часу та використовують ситуацію на свою користь, зокрема у питанні щодо України. Так, і президент Володимир Путін, і його прес-секретар Дмитро Пєсков, а тепер ще й голова російського МЗС Сергій Лавров в один голос заговорили про те, що мовляв Захід починає дивитися на конфлікт на Донбасі очима Росії.

Наступна публікація