Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна введе санкції проти Дерипаски і Ко - Порошенко

Рішення буде синхронізоване із американськими обмеженнями.

Президент України Петро Порошенко доручив підготувати проект рішення, який буде винесений на розгляд РНБО щодо введення санкцій проти російських олігархів.

Про це глава держави заявив під час спільної прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Підготовкою рішення щодо обмежень займатимуться СБУ, Кабінет Міністрів і секретар РНБО Олександр Турчинов. "Санкції будуть введені і будуть максимально гармонізовані із рішенням уряду США. До санкційного списку будуть залучені і Дерипаска, і інші російські олігархи", - йдеться у повідомленні Порошенка у Twitter.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зазначив, що подоланням наслідків через введення санкції Сполученими Штатами Америки щодо фігурантів "кремлівського списку" опікується глава уряду Росії фактично в онлайн-режимі. "Ви знаєте, що кожен день фактично президент проводить зустрічі, так чи інакше пов'язані з економічними справами", - сказав Пєсков.

На момент публікації індекс російської біржі РТС падав на 3,4%, Московська біржа демонструвала зростання на 1,2%. Найгірша ситуація складається для "Сбербанку Росії". Через зростання цін на нафту показники нафтових компаній Росії зростають.

ВідеоРосійські олігархи вже втратили 16 мільярдів доларів через санкції США

Найбільше постраждав Олег Дерипаска – акції його компаній обвалилися одразу після оголошення про обмежувальні заходи. Дерипаска вже втратив п’яту частину статків. Услід за активами російських компаній обвалився і курс рубля.

Російські олігархи вже втратили 16 мільярдів доларів через санкції США

Залиште свій коментар

Вибір редакції