Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співачку Michelle Andrade вб’ють в серіалі "Прислуга" на "1+1"

Артистка виконала роль служниці Лари.

Сьогодні о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра нової детективної мелодрами "Прислуга", і глядачі побачать одразу дві серії стрічки.

Відома українська співачка болівійського походження Michelle Andrade, яка виконала роль служниці Лари, розповіла, що в першій серії її героїню вб'ють, а звинуватять у злочині місцевого лікаря Антона.

Як зазначила зірка, непередбачувані події першої серії стануть ключем до брудних таємниць серіальних жителів фешенебельного котеджного містечка:

"Чути за спиною дихання вбивці - дуже незвично і страшно, як і грати жертву. Я із завмиранням серця вперше подивилася на себе в дзеркало після того, як мені зробили грим. Під час знімань я намагалася повністю зануритися в стан людини, яка сам на сам зустрічається зі своїм убивцею, і передати всі почуття глядачу. Емоційно було непросто таке переживати. За кадром же мій вбивця виявився дуже уважним і доброзичливим. Щойно вимикалася камера, він допомагав мені опанувати себе і встати після падіння, а ще робив спільні селфі. Взагалі весь знімальний процес відбувався цікаво і легко. Спасибі режисерові Баті Недичу, який підтримував мене, підказував, як вжитися в роль, направляв і хвалив, коли все виходило", - розповіла актриса.

Мішель Андраде у фільмі "Прислуга"_2
прес-служба каналу "1+1"
Michelle Andrade

За сюжетом серіалу дружина обвинуваченого у вбивстві покоївки лікаря влаштовується працювати в один із будинків фешенебельного заміського комплексу, щоб довести невинність коханого. Паралельно із новоспеченою служницею Мартою розслідуванням вбивства займається приватний детектив Максим, товариш обвинуваченого Антона, а допомагають їм ще дві покоївки, Рита і Віра. Під час розслідування детективи розкривають безліч несподіваних таємниць про брудні справи заможних і цинічних жителів селища.

Ролі в 12-серійній детективній мелодрамі виконали відомі українські та білоруські актори Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін, Лариса Руснак, Борис Хвошнянський, Ірина Мельник, Анна Сагайдачна, Людмила Загорська, Володимир Канівець, Сергій Фролов, Антоніна Макарчук, Дар'я Трегубова, Дар'я Єгоркіна, Андрій Журба, Євген Давиденко.

Мішель Андраде у фільмі "Прислуга"_1
прес-служба каналу "1+1"
Michelle Andrade

Продюсери картини - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва. Режисер стрічки - Бата Недич. Оператор-постановник - Костянтин Чумаков, художник-постановник - Дмитро Жмурко. Над створенням серіалу працювала команда "Sisters production" під керівництвом Вікторії Забулонської і Марини Писаренко на замовлення телеканалу "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції