Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона відбула у місцях позбавлення волі майже 28 років.

Сьогодні, 10 квітня, з Качанівської виправної колонії звільнили засуджену до довічного позбавлення волі Любов Кушинську. Її звільнили згідно з указом президента.

Про це повідомляє Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань на своїй стрінці у Facebook.

Як зазначається, Любов відбула у місцях позбавлення волі 27 років 9 місяців. Вона стала стала першою жінкою в Україні, засудженою до довічного позбавлення волі, яку помилував президент.

З КАЧАНІВСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№ 54) ЗВІЛЬНИЛИ ЗАСУДЖЕНУ ДО ДОВІЧНОГО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, ЯКУ ПОМИЛУВАВ ПРЕЗИДЕНТ 10...

Опубліковано Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання крим.покарань 9 квітня 2018 р.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко помилував Любов Кушинську, яка була засуджена до довічного ув'язнення за вбивство двох осіб. Як повідомлялось, Кушинська була засуджена незаконно і відмовлялася визнати провину, як того вимагає процедура прохання про помилування. За словами жінки, її вирок замовив близький їй чоловік, який заборгував їй велику суму грошей.

ВідеоЖінка, засуджена до довічного ув'язнення і помилувана, дала ТСН ексклюзивне інтерв'ю

Любов Кушинська, яка за вбивство відсиділа 20 років і тепер вийде на волю, дала інтерв'ю просто у Качанівській колонії на Харківщині. Кушинську визнали винною у вбивстві львівського лікаря та його зятя у 1997 році. Суд присудив довічне ув'язнення - і таким чином вона стала першою жінкою в Україні, яка мала би провести за ґратами все життя. Це і стало одним із чинників для її помилування.

Жінка, засуджена до довічного ув'язнення і помилувана, дала ТСН ексклюзивне інтерв'ю

Залиште свій коментар

Вибір редакції