Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд намітив собі план відновлення Донбасу

Програму схвалено на засіданні Кабміну.

Уряд затвердив програму відновлення Донбасу. Наразі вона рамкова, а наповнитися реальними діями має згодом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У документі йдеться про відбудову або й повне відновлення зруйнованих війною важливих об'єктів, поновлення інфраструктури, повернення соціальних виплат, відродження економіки. Частину коштів на це виділяють міжнародні донори, щось робитимуть за рахунок державного бюджету. "Якщо ми говоримо сьогодні про стабілізацію і відновлення шкіл, то це в рамках запровадження садочків і шкіл цього року і наступного. Якщо ми говоримо про виконання миру, то рано чи пізно ми говоритимемо про масштабне відновлення, створення робочих місць і підприємств, розвиток малого і середнього бізнесу", - пояснив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Як уже повідомлялося, президент Петро Порошенко пообіцяв, що на відновлення інфраструктури деяких районів Донбасу буде спрямовано 3 млрд гривень. Водночас Кабмін подовжив і розширив перелік персональних санкцій щодо осіб, які причетні або підозрюються у злочинній діяльності щодо суверенітету України, непорушності її кордонів, а також фінансуванні тероризму.

Відео Уряд затвердив програму відновлення інфраструктури та економіки Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції