Стало відомо, кого ІД вважає головним ворогом

Зокрема, бойовики звинувачують Папу Римському в тому, що він підтримує представників ЛГБТ-спільноти.

Бойовики терористичного угруповання "Ісламська держава" назвали Папу Римського Франциска "невірним" і заявили, що він є їхнім ворогом номер один.

Про це повідомляється в журналі екстремістів Dabiq. Зміст статті Daily Express.

Зокрема, бойовики звинувачують у 79-річного понтифіка в тому, що він підтримує представників ЛГБТ-спільноти. Як зазначає британське видання, раніше ІД опублікувала відео, на якому розповідало про конкретні плани щодо нападу на Ватикан і вбивства Папи Римського. Коли в мережі з'явився цей ролик, газета не уточнює.

Офіційний представник Ватикану наголосив, що понтифік не боїться погроз з боку екстремістів.

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск помолився в колишньому нацистському концентраційному таборі "Аушвіц" у Польщі. Крім того, під час візиту в Освенцім, він зустрівся з в'язнями табору, які вижили, і з поляками, які ризикували життям, щоб приховати євреїв від нацистів.

Нагадаємо, що "Ісламська держава" — терористична організація, яка захопила в 2014 році частина територій Сирії та Іраку й проголосила там халіфат.

Папа Римський Франциск вперше відвідав колишній нацистський табір смерті Освенцим

Понтифік пройшов через ворота найвідомішого нацистського табору смерті Освенцим в п'ятницю, 29 липня, на третій день свого візиту до Польщі. Після прибуття в табір, Франциск увійшов в камеру святого Максиміліана Кольбе, який віддав своє життя за одного з в'язнів. Понтифік не промовив жодного слова, крім привітань до людей, які вийшли живими із Освенцима. І на прикінці він помолився біля "Стіни смерті".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: