В Україні скасували обов'язкову ДПА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЗНО не скасовується.

Верховна Рада України на засіданні 18 червня ухвалила законопроєкт №3669 "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року". Згідно з документом випускники шкіл звільнені від проходження державної підсумкової атестації через пандемію коронавірусу.

"За" проголосували 356 депутатів.

Депутати доручили голові ВР невідкладно підписати цей закон і передати його на підпис президенту.

Перед початком розгляду питання голова Верховної Ради Дмитро Разумков запропонував розглянути цей законопроєкт, який був зареєстрований учора, саме на засіданні сьогодні, 18 червня, оскільки він має набрати чинності до 30 червня.

"Одержувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2019/2020 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням", - йдеться в документі.

  • Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський пропонував цього навчального року скасувати обов'язкову ДПА, щоб його складали лише за власним бажанням. Глава держави вніс до Верховної Ради відповідний законопроєкт.
  • Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня.

Відео Що буде із ЗНО і ДПА – освітній омбудсмен Сергій Горбачов

Державної підсумкової атестації не буде. А ЗНО буде добровільним. З такою ініціативою звернувся до Верховної Ради Володимир Зеленський. Президент хоче звільнити випускників шкіл від проходження ДПА. А от для школярів, які цього року завершують навчання, Зеленський пропонує складати ЗНО за бажанням. Напередодні звернення президента розглянули на Комітеті Верховної Ради з питань освіти. Там був присутній освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Зараз він з нами на прямому зв'язку.  

Що буде із ЗНО і ДПА – освітній омбудсмен Сергій Горбачов

Залиште свій коментар

Вибір редакції