Зеленський прийняв президентів Литви, Латвії та Угорщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Із колегами він говорив про майбутні відносини між країнами.

Президент України Володимир Зеленський у перший день роботи провів низку зустрічей із колегами з різних країн. Зокрема, новий український лідер прийняв у своїй резиденції главу Литви Далю Грібаускайте.

Вона привітала Зеленського зі вступом на високу посаду. У відповідь глава держави подякував і відзначив внесок Грібаускайте у зміцнення стратегічного партнерства двох країн, підтримку суверенітету України та просування до ЄС і НАТО, практичну допомогу в реалізації реформ і відбудови Донбасу. Президент назвав гостю справжнім і надійним другом України та висловив переконання, що відносини між Литвою та Україною матимуть іще кращі перспективи. Особливу подяку Зеленський висловив за лікування українських військових, які отримали поранення на війні з окупантом, та можливість їхньої реабілітації у медичних закладах Литви.

Фотогалерея Зеленський зустрівся з офіційною делегацією США. Про що говорили (4 фото)

Гостем нового глави української держави став і президент Латвії Раймондс Вейоніс. Він привітав Зеленського, котрий у відповідь висловив сподівання, що Латвія і надалі буде "адвокатом" України в Європейському Союзі та НАТО. Також президент запевнив колегу, що пріоритети України в зовнішній політиці та продовженні реформ залишаються незмінними.

Під час зустрічі з президентом Угорщини Яношем Адером український очільник також згадав про агресію проти України та анексію Криму. Зеленський висловив сподівання, що офіційний Будапешт відновить підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також сприятиме посиленню міжнародного тиску на Російську Федерацію. Також президенти говорили про співпрацю в економіці, розвитку інфраструктури, прикордонній взаємодії тощо.

Як повідомлялося, цього ж дня Зеленський провів низку міжнародних зустрічей. Серед його гостей була, зокрема, президент Естонії Керсті Кальюлайд. Крім того, 20 травня Зеленський зустрівся з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі. Український президент розповів грузинській колезі про свої пріоритети.

ВідеоПро діяльність Зеленського вже можна читати на офіційному сайті президента

Буквально через три хвилини після його урочистої присяги там зникла сторінка попереднього президента. А вже за півгодини змінили прізвище в назві сайту. Пізніше на сторінку виклали і біографію Зеленського, для чогось вказавши його адресу, навіть з номером квартири. Марина Порошенко залишалася дружиною президента ще до вечора, на сайті.  

Про діяльність Зеленського вже можна читати на офіційному сайті президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції