ЗМІ знайшли Жені Тимошенко нового кавалера

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЗМІ знайшли Жені Тимошенко нового кавалера

Саме цей хлопець, за деякими даними, всюди супроводжує Євгенію / Фото: Комсомольская правда в Украине

З чуток, у доньки Тимошенко може бути роман з одеситом на ім'я Артур. Шон Карр колесить з концертами по Британії.

У колах, близьких до політики, з'явилися чутки про кардинальні зміни в житті дочки екс-прем'єра Жені Тимошенко. За даними джерел, в неї може бути роман з молодим одеситом.

Як пише "Комсомольська правда в Україні", інформація, що виходила з різних джерел, така: Євгенія вже кілька місяців зустрічається з молодим чоловіком на ім'я Артур. Він нібито син одного з впливових людей в Одесі.

Газета нагадує, що чоловік Жені - Шон Карр - вже фактично не живе в Україні. Останні кілька місяців він колесив по південній Британії, даючи концерт раз на два дні.

"Артур навіть супроводжує Євгенію під час поїздок до матері до Харкова. Вони були і в нього на батьківщині", - цитує видання слова свого джерела.

"Масла у вогонь" підлило і те, що Євгенія вирішила повернути собі дівоче прізвище – причому, як припускають, зовсім не з політичних мотивів.

"Паспорт їй поміняли в Дніпропетровську. Але зміна прізвища - це особиста справа, яку не варто виносити на загальне обговорення", - розповіла "КП" помічниця і найближча подруга Юлії Тимошенко Ольга Трегубова.

Водночас тітка Євгенії Антоніна Ульяхіна про зміни в особистому житті своєї племінниці нічого не знає. Але появи у Жужі нового залицяльника не виключає.

"Невже ви думаєте, що молодь буде ділитися з нами усіма подробицями? Ви явно не за адресою! Знаю, що Женя дуже переживає за маму", - сказала вона.

Партійні соратники екс-прем'єра неохоче коментують особисте життя Євгенії.

"Ми домовилися між собою з делікатністю ставитися до Жені і не дошкуляти їй запитаннями", - розповів Андрій Шевченко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація