Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хачеріді: радий, що не перейшов у "Шахтар"

Відверте інтерв'ю захисника киян програмі "Профутбол".

Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді відверто розповів "Профутболу" про мікроклімат в колективі, роботу Сергія Реброва, свої очікування від майбутнього та пропозицію до донецького "Шахтаря".

- Ви входили у сезон з двома центральними захисниками. Були лише ви та Домагой Віда, а грати треба було в 3 турнірах. Травма чи дискваліфікація одразу утворювали б пробоїну…

- Я, як і ви, теж читаю всі ці інтерв'ю. Тренер і президент говорять, що хочуть робити ставку на омолодження складу, тобто довіряти нашим молодим гравцям. Я вважаю, що це не зовсім правильно, але це не мені вирішувати. Драговіч пішов, можна було когось і купити. Не взяли, тож треба було на когось розраховувати. Ставили на кілька матчів Очігаву, ось Бурда нарешті відновився, травми його мучили…

- Нещодавно президент "Динамо" розповів, що у команді є баласт, що його треба позбуватися. До цього тренер казав, що у колективі є немотивовані футболісти, яким треба йти з команди…

- Я вважаю, що якщо вони так говорять, то треба цих гравців прибирати, якщо вони є баластом. Зрозуміло, що вони не будуть називати прізвища, але тоді відпускайте цих гравців, кажіть їм шукати нові команди. Футболістам дуже неприємно такі речі читати. До мене з боку тренера ніяких претензій не було, ніхто нічого не говорив.

Євген Хачеріді
ФК Динамо Київ

- Ви вже як Джон Террі, вам 29 і ви все життя в одному клубі…

-У мене ще рік контракту залишився. Вже влітку я можу підписати попередній контракт з іншим клубом. Не знаю, що далі думає "Динамо", чи вони будуть розраховувати на мене, чи ні. Це трохи важко. Можливо, не зовсім важко, але я весь час думаю про це, бо рік це не три роки, треба думати, що буде далі. У мене є агент, він зараз цим займається.

- В цьому сезоні є значні є проблеми з пропущеними м'ячами, команда пропускає значно більше, ніж у минулі сезони…

- Скільки я в "Динамо" – ще ніколи не було, щоб ми стільки пропускали. Ми погано граємо в захисті. Десь, можливо не щастить, десь втрата концентрації. Багато незрозумілих голів. Хтось намагається одразу одним пасом загострити гру, і обрізається, хоча нам головний тренер весь час каже – віддайте ближньому, не вигадуйте.

- Зараз є великий тиск на тренера команди Сергія Реброва. Чи відчуваєте ви також цей тиск?

- Всі такі розумники, критикують нас, Реброва. Хоча коли два сезони людина приносила нам хороші результати – ніхто нічого особливо не казав, тренер як тренер. Ми вигравали два чемпіонські титули, брали Кубки і Суперкубки України, виходили з групи в Лізі чемпіонів. Щось пішло не так, і всі одразу... У нас так прийнято в Україні, інша культура…

- Але ж "Динамо" третій сезон грає однаково, та сама схема: 4-1-4-1. Можна ж було у Лізі чемпіонів десь зіграти на контратаках?

- Можливо варто було щось змінити. Ми третій сезон граємо ту ж структуру. Але знову таки – тренер бачить це так.

Євген Хачеріді
ФК Динамо Київ

- Але ж проблема і в тому, що не змінився тренувальний процес. Людям же треба давати щось нове?

- Можливо. Ми буває запитуємо у асистентів – чого так то і так то. Але вони нам кажуть, що, мовляв, головний тренер бачить все так.

- Рауль Ріанчо був у цій команді поганим поліцейським? Він же кричав на вас. Чи може бути проблема в тому, що його зараз немає?

- Мені здається, з відходом Рауля нічого суттєво не змінилося. Як було, так і є. Він завжди кричав, був вимогливий. Зараз Вісенте, він тихий, два слова і скаже все, не чути його. Ми говорили про Рауля з хлопцями… хтось каже так, хтось каже ні…

- Якщо "Динамо" зараз не виграє "Шахтар", то вже не стане чемпіоном?

- Так, не виграємо – вже точно не станемо чемпіонами. Ви самі все розумієте, 10 очок відставання важко буде відіграти, адже "Шахтар" показує дуже солідний футбол.

- Чи вам цікаво дивитися за цим оновленим "Шахтарем"? Чи бачити ви різницю між "Шахтарем" Луческу та Фонсеки?

- На початку сезон була велика відмінність, а зараз команда вже більше схожа на себе зразка Луческу. Швидкі фланги, контратаки. "Шахтар" наразі дуже хороший футбол показує.

- Колись ви стали мабуть першим футболістом "Динамо" за 10 років, якого офіційно хотів придбати "Шахтар". Можете зараз розповісти якісь подробиці?

- Я справді розглядав варіант з "Шахтарем". Обманювати не буду, думки такі були. Інтерес був реальний, мені дзвонили, питали. Але я не знаю, як все було насправді. Це знає тільки Ігор Суркіс. У будь-якому випадку добре, що все так закінчилося, і я залишився в "Динамо". Я щасливий тут грати.

Нагадаємо, що матч "Динамо" та "Шахтаря" сьогодні о 19:00 покаже ТСН Проспорт та канал 2+2.

Відео Динамівець Хачеріді відверто підбиває підсумки осінньої частини чемпіонату

Залиште свій коментар

Вибір редакції