Шахтар - Металіст - 1:0. Онлайн-коментар битви у Львові

Шахтар - Металіст / prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар центрального матчу третього туру чемпіонату України "Шахтар" - "Металіст".

21:25 "гірники" з 9-ма очками одноосібно очолили турнірну таблицю УПЛ
90+4' нічогісінького не створив Металіст в кінці зустрічі. Шахтар впевнено довів гру до перемоги
80' ось шанс для харків'ян. Жажа крутить зі штрафного. Але не влучив у ворота
74' а у "гірників" ще момент. Тайсон бив здалеку. Шуст тягне
70' нема гри у харків'ян. Донеччани вдесятьох повністю контролюють хід гри
56' і знову гостро атакують донеччани
52' кутовий справа. Подача. Шуст вибив м'яч кулаком, але Ракицький прийняв на груди і зльоту вколотив у правий верхній кут. М'яч від руки Шуста влетів у сітку
52'  ГООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - Ракицький
50'  Ракицький запустив м'яч на трибуни. Дуже невдалий удар
49' збили Адріано в 30-ти метрах до воріт
47' як не дивно, але м'яч тримають "гірники"
20:33 повертаємося на "Арену Львів", де починається другий тайм
45' ПЕРЕРВА. Відпочинемо 15 хвилин
45' останні 10 хвилин команди провели без воріт
35' а біля воріт Шуста знову момент. Після кутового Кривцов пробив головою. Гостей рятує стійка
34' не поспішають харків'яни йти вперед великими силами
31' сильний удар-простріл Шевчука. М'яч летить повз ворота
23' і ще супермомент у "гірників". Шевчук зліва прострілив, а Адріано з кількох метрів не влучив у ворота
21' перша вимушена заміна у матчі. Луческу знімає ГЛАДКОГО, підсилюючи КРИВЦОВИМ захист
21' супермомент марнують "гірники". Тайсон з Ілсіньо вийшли удвох на одного захисника, але екс-металіст віддав невдалий пас на одноклубника
20'  Ребенок пробив здалеку під поперечину. Каніболоцький кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий
16'  Ο Іван Ордець - вдесятьох залишається Шахтар. Арбітр вилучив Ордеця за фол останньої надії проти Азеведо
12' перша гострота біля воріт Металіста. Тайсон виконав розрізаючий пас на Марлоса, але того випередив Шуст
7' а ось іще момент у харків'ян. Жажа подавав. Ніхто не пішов на м'яч і сферу забрав Каніболоцький
4'  Жажа пробив здалеку. Небезпечно, але повз ворота
3' у стартові хвилини харків'яни взяли контроль над м'ячем
19:32 почалася гра!
19:30 хвилина мовчання в пам'ять за солдатами, загиблими на Донбасі, та в пам'ять про легендарного динамівця Андрія Баля
19:29 за мить розпочнеться гра
19:27 футболісти вже на полі. Слухаємо гімн України!
8:08 після двох турів "гірники" лідирують з "Динамо" та "Дніпром". Харків'яни мають три очки
8:08 у центральному матчі третього туру Прем'єр-ліги "Шахтар" приймає "Металіст"
8:08 вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua