Більше 4 мільйонів людей постраждали від повені в Пакистані

Мусонні дощі стали причиною найсильнішої за останні 80 років повені в Пакистані. Кількість жертв наближається до 2 тисяч, близько двох мільйонів позбулися засобів до існування.

Від найсильнішої за останні 80 років повені в Пакистані постраждали більше чотирьох мільйонів людей.

"Ми маємо справу зі справжньою катастрофою", - заявив керівник пакистанського бюро Управління ООН з координації гуманітарних операцій Мануель Беслер.

Він висловив побоювання, що ситуація може ще більше загостритися, оскільки сезон дощів у регіоні зазвичай закінчується тільки до кінця серпня.

Причиною найпотужнішої повені в Пакистані стали мусонні дощі. Стихія зруйновала тисячі будинків, у найбільш постраждалих регіонах потоками води змиті цілі селища.

Через брак чистої питної води, їжі та медикаментів лікарі побоюються виникнення епідемій серед мешканців затоплених територій і біженців, які знайшли притулок у тимчасових таборах. Вже з'явилися перші повідомлення про спалах холери.

Понад 1500 людей загинули. Близько двох мільйонів мешканців, які позбулися засобів до існування, потребують продовольчої допомоги. Більше половини з них – діти.

Читайте також:

Жертвами лісових пожеж у Росії стали півсотні людей

До Бразилії прийшли найсильніші за десять років снігопади

Зливи спричинили серйозні повені в Болгарії

Жертвами повені в Пакистані стали більше тисячі людей: спалахнула холера

ВідеоБільше 4 мільйонів людей постраждали від повені в Пакистані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: