Британія не збирається виходити з ЄС у 2016

Чекати на ухвалення документу цього року не варто, вважають в уряді. 

Великобританія  не збирається активувати статтю 50 Лісабонського договору, яка запускає процес виходу країни з Євросоюзу. Про це заявив  юрист уряду країни Джейсон Коппел у Високому суді, повідомляє російська служба ВВС.

Фактично це означає, що цього року Британія  не розпочинатиме формальний вихід з ЄС.

Про те, що у 2016 не мають запроваджувати у дію 50  статтю Лісабонської угоди раніше заявила британський прем'єр-міністр Тереза Мей.

Примітно, що до цього вказаний документ не застосовували жодного разу.

Раніше у Великобританії заявляли, що активувати 50  статтю Лісабонської угоди мають не раніше президентських та парламентських виборів у країни у 2017 році.

Нагадаємо, 24 червня жителі Великобританії проголосували референдуму щодо членства в ЄС. 51,9% британців (17,41 млн осіб) проголосували за припинення членства Сполученого Королівства в ЄС, 48,1% (16,14 млн осіб) виступили за продовження євроінтеграції.

Після референдуму економіка Сполученого Королівства почала падатианглійська мова втратила статус офіційної в ЄС прем'єр-міністр Девід Кемерон, який був прихильником членства в ЄС, подав у відставкузлочинів за расову та етнічну ненависть у Британії зросло в десятки разів. Своєю чергою, Європейський союз заявив, що не буде вести переговорів з Британією, поки та не задіює юридичний механізм виходу з організації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: