Через Brexit англійська мова втратить статус офіційної в ЄС

Але англійська залишиться робочою мовою в ЄС.

Після Brexit англійська втратить статус офіційної мови ЄС, заявила голова комітету з конституційних справ Європарламенту Данута Хюбнер.

Про це пише Reuters.

"Якщо в складі ЄС не буде Сполученого Королівства, у нас не буде англійської мови", — заявила вона. Акцент буде зроблений на використанні французької та німецької мов.

28 червня глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер буде використовувати тільки французьку та німецьку мови і не звернеться до присутніх англійською. Це, за словами джерел, ламає давню традицію звернення до парламентарів на трьох мовах.

Але англійська залишиться робочою мовою в ЄС. Наприклад, вона буде використовуватися в документах Європейського центрального банку.

Зараз в Євросоюзі використовується три робочі мови — англійська, німецька та французька, а також 24 офіційних.

У захват від даних референдуму. Прихильники виходу Британії з ЄС шаленіють від перемоги

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян). Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року. У той же час петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів.

brexit

ВідеоКраїни Євросоюзу відмовляються обговорювати із Лондоном умови виходу із ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: