Петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів

Це в п'ять разів більше необхідної кількості підписів.

Петиція про проведення повторного референдуму з приводу виходу Великобританії зі складу Євросоюзу в рекордні терміни зібрала 500 тисяч підписів замість необхідних ста тисяч.

"Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд застосувати правило, згідно з яким, якщо проголосували за або проти членства в ЄС) менше 60%, а явка нижче 75%, то повинен бути проведений інший референдум", - йдеться в петиції на сайті парламенту країни.

За британськими законами, для того, щоб парламент розглянув петицію, потрібно зібрати 100 тисяч голосів. Таким чином, депутати можуть розглянути звернення вже на найближчому засіданні, яке відбудеться наступного тижня.

Експерти прогнозують наслідки британського референдуму для України

Складнощі з безвізовим режимом, менше уваги до проблем України з боку ЄС, падіння курсу євро і труднощі для українського експорту до Європи. Це - найбільш передбачувані наслідки підсумків референдуму у Великій Британії для України. Крім того, рішення британців посилює позиції друзів Кремля в Європі і може запустити сценарій розпаду ЄС. Натомість путінська Росія, окрилена труднощами ЄС, може стати ще агресивнішою.

Нагадаємо, що прихильники виходу Великобританії з Євросоюзу перемогли на референдумі, обійшовши опонентів на 1,26 мільйона голосів (51,9% проти 48,1). Такі остаточні підсумки підрахунку голосів. Після цього прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон заявив, що незабаром піде у відставку.

Розпач від поразки. Емоції прихильників союзу Британії з Європою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: