Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий прем'єр-міністр Великобританії взяла тайм-аут у Brexit

Телефонні розмови Терези Мей з керівниками Німеччини і Франції, а також прем'єр-міністром Ірландії відбулися через кілька годин після того, як вона прийняла справи у Девіда Кемерона.

Премьер-міністр Великобританії Тереза Мей заявила Ангелі Меркель і Франсуа Олланду, що не збирається переглядати результати референдуму про Brexit, однак її уряду знадобиться додатковий час, перш ніж він буде готовий приступити до переговорів про вихід країни з Євросоюзу.

Про це пише ВВС.Russian.

Телефонні розмови Терези Мей з керівниками Німеччини і Франції, а також прем'єр-міністром Ірландії відбулися через кілька годин після того, як вона прийняла справи у Девіда Кемерона.

"В ході телефонних переговорів прем'єр-міністр підкреслила свій намір виконати волю британців, які вирішили покинути ЄС", - заявила прес-секретар Терези Мей.

"Прем'єр-міністр пояснила, що нам знадобиться додатковий час, щоб підготуватися до цих переговорів, і висловила надію, що вони пройдуть в конструктивному і позитивному дусі", - підкреслили на Даунінг-стріт, 10.

Основною роботою Мей на новому посту, як очікується, будуть переговори про вихід Британії з ЄС, доступ британських виробників до європейського єдиного ринку і умовах прийому мігрантів з континентальної Європи. Принаймні до кінця цього року новий прем'єр буде зайнята спочатку формуванням кабінету, а потім формулюванням позиції Британії на переговорах про вихід з ЄС, на яких їй належить взаємодіяти, зокрема, з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Останні шість років Мей працювала міністром внутрішніх справ. Очікується, що зовнішня політика Британії при ній серйозних змін не зазнає.

Її премьерство стало очевидним після того, як з гонки за пост лідера консерваторів вийшла її єдина суперниця — Андреа Ледсом. Мей хоче уникнути девятитижневої передвиборної кампанії, яка зараз не відповідає інтересам Британії. Політик користується підтримкою понад 60 відсотків парламентаріїв-консерваторів і зможе сформувати уряд.

Нагадаємо, 23 червня у Великобританії провели референдум щодо членства в ЄС. За вихід держави проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС проголосували 48,1%. На наступний день Камерон заявив, що йде у відставку. Він пояснив, що підтримував пропозицію залишитися у складі Європейського союзу.

Фотогалерея Леопардові туфлі і церемонія "цілування рук": Мей стала новим британським прем'єром (31 фото)

Відео Тереза Мей змінює Девіда Кемерона на посаді прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Вибір редакції