Російські компанії повинні до кінця 2016 погасити боргів на $ 40 млрд

Центробанк опублікував інформацію про борги і відсотки за ними.

Нефінансові російські компанії повинні виплатити за зовнішнім боргом у третьому-четвертому кварталах 2016 року, включаючи основний борг і відсотки, $ 17,8 і $ 22,4 мільярда відповідно.

З такою оцінкою виступили в Банку Росії, пише Reuters.

За даними центробанку, фактичні платежі можуть скласти до $ 11 мільярдів в третьому кварталі і $ 21,5 мільярда у четвертому кварталі 2016 року.

"Залишок суми припадає на внутрішньогрупові платежі, які, як правило, мають високу ймовірність пролонгації та рефінансування", - зазначив регулятор.

При цьому опитування найбільших компаній показує, що частка внутрішньогрупових позик у загальному обсязі виплат за зовнішніми боргами великих позичальників становить 25% в липні 2016 року, 3% – у серпні, 70% – у вересні, 0,2% - у жовтні, 14% - у листопаді і 17%- у грудні.

Таким чином, з урахуванням коригувань на внутрішньогрупову фінансування виплати найбільших компаній у третьому-четвертому кварталах 2016 року в середньому за місяць становитимуть близько $ 2,3 мільярда.

Нагадаємо, Міністерство фінансів РФ має намір покрити дефіцит бюджету на 2017 рік за рахунок накопичених у Резервному фонді і Фонді національного добробуту коштів. Йдеться про виділення з резерву всіх коштів (2,456 трлн руб.), з Фонду нацдобробуту можуть виділити близько 783 млрд руб. з наявних 4,675 трлн руб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: