Державне телебачення Узбекистану підтвердило інформацію про смерть Карімова

Дата публікації
Перегляди
817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Державне телебачення Узбекистану підтвердило інформацію про смерть Карімова

Фото: Getty Images

Президент помер від інсульту.

Державне телебачення Узбекистану оголосило про смерть президента Іслама Карімова.

Про це повідомляє "Радіо свобода".

Згідно офіційним повідомленням, він помер 2 вересня о 20:25 за місцевим часом. А поховають його в суботу, 3 вересня, в місті Самарканді. Офіційна інформація про Каримова з'явилася через чотири доби після того, як його дочка повідомила про те, що він перебуває в реанімації з інсультом.

Нагадаємо, раніше, ввечері 2 вересня, з'явилася суперечлива інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова. 

Російське агентство "Інтерфакс" повідомило про його смерть з посиланням на нібито офіційну заяву уряду країни. Новину моментально підхопили всі провідні ЗМІ. Втім, сайт уряду Узбекистану на той момент не працював.

Практично відразу російське агентство РИА Новости поширило спростування даних про смерть Карімова, посилаючись на уряд Республіки.

"До цього часу інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова не поширюється ні на яких інформесурсах", - сказав журналістам представник Кабміну.

Після цього агентство "Інтерфакс" анулювало новину про смерть лідера Узбекистану.

"Новина із заголовком "Помер президент Узбекистану Іслам Карімов" вийшла в результаті технічного збою", - йшлося на сайті.

Нагадаємо, вранці 1 вересня Кабінет міністрів Узбекистану повідомив, що Карімов перебуває в критичному стані після того, як був госпіталізований минулої суботи з інсультом.

Пізніше агентство Reuters з посиланням на неназвані дипломатичні джерела повідомило про смерть Карімова.

Ще 28 серпня низка ЗМІ повідомили про госпіталізацію президента Узбекистану Іслама Карімова. У понеділок, 29 серпня, зі слів дочки Карімова стало відомо, що у президента стався інсульт, і він перебуває в реанімації.

З часом мас-медіа почали поширювати інформацію про смерть президента країни, проте чиновники досі не підтверджували цю інформацію.

Інформагенство Reuters повідомило про смерть президента Узбекистану

Інформагенство Reuters повідомило про смерть президента Узбекистану

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація