Дмитро Медведєв став одним з керівників нової МММ

Дмитро Медведєв став одним з керівників нової МММ

Дмитро Медведєв / Фото: medvedev.kremlin.ru

Сергій Мавроді подарував російському президенту членство у своїй новій піраміді. Прес-служба Кремля ніяк не відреагувала.

4 листопада засновник МММ Сергій Мавроді на своєму сайті привітав російського президента Дмитра Медведєва з Днем народної єдності та зробив йому щедрий "подарунок" - членство на верхніх щаблях своєї фінансової піраміди.

Прес-служба Кремля не відреагувала на цей хід відомого шахрая. У результаті Мавроді безкарно рекламує свою піраміду, використовуючи ім'я глави держави, дізналася газета "Московський комсомолець".

Дмитро Медведєв мимоволі став учасником першого кола "рефералів" піраміди МММ-2011 - це люди, вище яких в піраміді тільки сам Мавроді. Вони отримують не тільки гроші тих, кого самі залучили до піраміди, а й так звані реферальні платежі, тобто дохід від всієї діяльності піраміди.

На кожного припадає 0,01% загальних доходів (у Мавроді 0,03%). Оскільки піраміда велика і розростається, реферали - багаті люди. Власне, найбагатші в піраміді. Крім засновника і рефералів перших трьох кіл, піраміди не збагачують нікого, решту - розоряють.

Сергій Мавроді / Фото: AFP
Нагадаємо, знаменитий аферист Сергій Мавроді заснував МММ в 1989 році, ця піраміда стала символом обману населення в 1990-х роках.

Обдуреними виявилися сотні тисяч росіян (за деякими даними, до 10 мільйонів), причому деякі з них позбулися всього майна, передавши його шахраям. У 1994 році Сергій Мавроді був арештований, але потім обраний депутатом Держдуми (не з'явився на жодному засіданні) і отримав недоторканність.

У 1995 році депутати достроково припинили його повноваження. З 1996 по 2003 рік Мавроді переховувався, але за цей час створив піраміду в Інтернеті - віртуальну фондову біржу Stock Generation (SG), яка була зареєстрована в одній з країн Карибського басейну як азартна гра і мала відповідну ліцензію. У 2002 році і вона "накрилася".

У 2003 році Сергій Мавроді був арештований, а потім засуджений на 4,5 роки за шахрайство. Він чесно відбув свій термін, і в 2008 вийшов на волю.

На початку січня 2011 року Мавроді заявив про запуск нового проекту "МММ-2011: Ми можемо багато", учасникам якого він пообіцяв прибуток у 20% на місяць, пенсіонерам - 30%, а прибутковість за рік, за його словами, становитиме 240-360%.

Мавроді розгорнув діяльність не тільки в Росії, а й в інших країнах СНД, зокрема, Естонії та Україні. За попередніми підрахунками, гроші в МММ вклали вже більше півмільйона українців.

Читайте також:

Азаров про МММ в Україні: безкоштовний сир є тільки в мишоловці

Півмільйона українців вже вклали гроші в піраміду МММ

Сергій Мавроді: мені по фігу, фінансові піраміди законом не заборонені

Мавроді пообіцяв Лукашенку за допомогою МММ зупинити інфляцію в Білорусі

Повʼязані теми:

Наступна публікація