Дубневич оскаржив рішення суду про заставу у 100 млн гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат нардепа подав апеляцію.

Адвокат народного депутата Ярослава Дубневича, підозрюваного у привласенні коштів, оскаржив рішення Вищого антикорупційного суду щодо застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

Про це виданню "Громадське" 4 листопада розповів захисник нардепа Станіслав Пелюк.

За словами адвоката, запобіжний захід застосовано безпідставно, підозра необґрунтована, а ризики відсутні.

"Впродовж усього судового процесу я намагався зрозуміти, з яких підстав Дубневичу оголосили підозру. Я так і не почув цих доводів, тож вважаю, що взагалі жодного запобіжного заходу застосовувати не мали. До того ж, незрозуміла сума застави — 100 мільйонів. Це просто красива цифра, але у декларації мого підзахисного такої суми немає", - сказав Пелюк.

Також захиник додав, що, на його думку, суддя не мала права посилатися на майновий стан родичів, а також вона не обґрунтувала відмову у взятті депутата на поруки. Адвокат не має інформації про те, чи планує його підзахисний вносити заставу.

Вищий антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу запобіжний захід у вигляді внесення застави розміром 100 млн гривень протягом 5 днів від дня оголошення ухвали. 

За версією слідства, Дубневич лобіював виділення грошових коштів з бюджету "Укрзалізниці" на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми становили понад 93 млн грн.

Верховна Рада України на засіданні 31 жовтня за поданням Генпрокуратури зняла недоторканність для притягнення до відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича. Сам фігурант називає провадження політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за потрібні владі закони.

Відео 100 мільйонів гривень застави Вищий антикорупційний суд призначив нардепу Дубневичу

Дубневичу оголосили підозру щодо організації прибуткової схеми "Укрзалізниці". Прокуратура вважає, що це завдало державі збитків на 93 мільйони гривень. Сам нардеп, якого колеги позбавили імунітету, усі звинувачення відкидає і вважає, що це політичне переслідування. Суд призначив заставу на 7 мільйонів більшу, аніж просили прокурори.    

100 мільйонів гривень застави Вищий антикорупційний суд призначив нардепу Дубневичу

Залиште свій коментар

Вибір редакції