Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ердоган оголосив про відправлення військових Туреччини до Лівії

Про масштаби наразі не повідомляється.

Туреччина направляє до Лівії своїх військових для підтримки місцевого уряду, який визнаний на рівні ООН.

Про таке рішення оголосив президент Реджеп Ердоган.

''Ми починаємо відправляти війська до Лівії. Ми продовжуватимемо використовувати всі наявні засоби", - заявив президент. 

Про масштаби, види військ, техніку Ердоган не повідомив. Зазначимо, що у Москві 13 січня очікувалося  підписання угоди про перемир’я між лівійським генералом Халіфом Хафтаром та очільником міжнародного визнаного Уряду національної згоди Фаїзем Сараджем.

У Лівії визнаний ООН уряд і угруповання "Лівійська національна армія" на чолі з Халіфом Хафтаром звинуватили один одного у порушенні перемир’я, що було запропоновано Туреччиною та Росією через бої на околицях столиці Триполі. Туреччина і Росія після домовленостей оголосили, що сторони конфлікту в Лівії дійшли згоди щодо припинення вогню. Це відбулось на тлі наступу сил Хафтара на Сірт і кампанії зі взяття Триполі, що триває вже 9 місяців.

Туреччина, яка нещодавно розмістила сили у Лівії для підтримки уряду, заявила, що зауважила, що всі сторони намагаються дотримуватися режиму припинення вогню і ситуація спокійна за винятком "одного чи двох окремих інцидентів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції