Каддафі з африканським диктатором постріляли з водних пістолетів (відео)

Дата публікації
Перегляди
1963
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Каддафі з африканським диктатором постріляли з водних пістолетів (відео)

Кадр з рекламного ролику

Ресторан Nando's використав образ лівійського лідера та ще чотирьох диктаторів для різдвяної реклами.

Південноафриканський ресторан Nando's запустив пародійний рекламний ролик, у якому президент Зімбабве Роберт Мугабе згадує про щасливі моменти, проведені разом з Муаммаром Каддафі, Саддамом Хусейном і іншими відомими диктаторами.

Ролик рекламує спеціальну різдвяну пропозицію від Nando's, пише Сегодня.

У ролику під назвою "Останній диктатор" Мугабе приходить у порожній ресторан і розставляє біля тарілок іменні картки з іменами своїх померлих друзів.

Далі він згадує, як грав у водяні пістолети з главою Лівійської Джамахірії Муаммаром Каддафі, зображував ангелів на піску разом з президентом Іраку Саддамом Хусейном, гойдався на гойдалці з президентом ПАР Пітером Віллемом Ботой і зображував сцену з "Титаніка" разом з президентом Уганди Іді Аміном.

Наприкінці в ресторані знову показаний Мугабе, який вечеряє на самоті. В якості саундтреку в ролику звучить відома пісня "Those Were The Days".

Ролик рекламує спеціальну різдвяну пропозицію Nando's - вечерю, яку можна розділити на шістьох. Закінчується реклама фразою: "У цю пору року ніхто не повинен вечеряти наодинці".

На сторінці пропозиції всім бажаючим пропонується надіслати імена 5 друзів, живих або мертвих, з якими учасник хотів би разом повечеряти. Три переможця будуть обрані із загального списку випадковим чином, а їх імена будуть оголошені 7 грудня.

Раніше в цьому році Муаммар Каддафі разом з Володимиром Путіним і Махмудом Ахмадінеджадом вже став героєм реклами "Репортерів без кордонів". Політичні лідери були зображені на плакатах зі слоганом "Тому що якісь вуста ніколи не скажуть правду" (Because there are mouths that will never speak the truth). Організація "Репортери без кордонів" пропонувала всім охочим почути правду про свободу слова, скачавши штрих-код з постера і приклавши свій смартфон до рота політика.

Читайте також:

Син Каддафі товаришував з Тимошенко і Ющенком

Реклама елітного шампанського викликала бунт нігерійців

Хітом YouTube стала реклама, де жінки за допомогою стриптизу крутять педалі

Колишній кухар Каддафі: "Він щодня мав 4-5 жінок і хотів подовжити собі пеніс"

Муаммар Каддафі "заповів" 28 млн доларів на теракти в Європі

Наступна публікація