Кадиров: п'яний водій - гірший за терориста

Кадиров: п'яний водій - гірший за терориста

Рамзан Кадиров

Глава Чечні вважає головною хворобою Росії алкоголізм. Він не бачить особливої різниці між терористом і п'яним.

Глава Чечні Рамзан Кадиров пропонує ввести в Росії сухий закон, тому що "алкоголізм вбиває населення". На його думку, між алкоголізмом і тероризмом немає жодної різниці - алкоголізм навіть гірший.

В інтерв'ю "Комсомольській правді" Кадиров розповів, що "по лінії алкоголізму" гинуть на 100, 200, 300 відсотків більше, ніж по лінії тероризму.

"Ось де здоровий досвід життя потрібен! Ми повинні цим займатися в першу чергу. Я не хочу так судити, що в Росії поголовне пияцтво. Але алкоголізм вбиває населення, це хвороба Росії. Як це можна все життя пити?", - запитав він.

"У алкоголіка - ні сім'ї, ні батьківщини, ні держави, він - тягар. Напився, зайшов, побив дружину, дітей, вигнав сім'ю до чортової матері і сидить п'яний, не контролює себе. Батько, чоловік... Або сів за кермо п'яний - помер сам, вбив людей. Яка різниця між терористом і п'яним водієм? Її абсолютно немає", - впевнений Кадиров.

Він підкреслив, що, якби мав такі повноваження, то взагалі заборонив би продавати горілку. Кадиров зізнався, що сам ніколи її не пив, і навіть не знає, яка вона на смак.

Читайте також:

У Росії пиво офіційно прирівняли до горілки

Антиалкогольна кампанія в Росії провалилася: горілку продають з вікон і через sms

У Ростові під гаслом "Росіяни не бухають" б'ють людей з пивом в руках

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

Повʼязані теми:

Наступна публікація