У Ростові під гаслом "Росіяни не бухають" б'ють людей з пивом в руках

У Ростові-на-Дону з'явилося угруповання молодиків, які нападають на людей, що випивають на вулиці. Їхніми гаслами стали "Росіяни не бухають" і "Досить пити!".

У Ростові-на-Дону з'явилося угруповання молодих людей, які з криками "Росіяни не бухають" б'ють тих, кого застають з алкогольними напоями на вулиці.

Останній напад стався просто в центрі міста. Близько 20 юнаків у медичних масках накинулися на хлопців, які стояли біля входу в супермаркет з пивом та слабоалкогольними коктейлями.

В епіцентрі бійки опинилася дівчина, яка чекала на цьому місці свого друга. За її словами, нападники валили хлопців на землю та били ногами. Діяли вони без розбору, втягуючи в бійку не тільки тих, хто пив пиво, а й звичайних покупців, які виходили з магазину без пляшок. На вигляд їм було від 14 до 18 років, волосся – середньої довжини.

У результаті бійки постраждали п'ять-шість людей. Нападники втекли в темний провулок. На форумах ростовських сайтів тут же з'явилося повідомлення, що радикальні хлопці відзначилися ще в декількох районах міста. Вони діють за однією і тією ж схемою: знаходять невелику групу людей, які випивають, і блискавично нападають. Гасло одне і те саме: "Росіяни не бухають", але іноді звучить: "Досить пити!".

Міліція знає про ці випадки, але зробити нічого не може. Ніхто з побитих не звернувся із заявою. "Ми звертаємося з проханням до всіх постраждалим прийти в міліцію. Щоб ми могли почати перевірку за фактами", - зазначили в управлінні внутрішніх справ Ростова-на-Дону.

Поки в донській столиці розшукують організаторів нападів, по всьому місту з'явилися написи "Росіяни не бухають", які комунальники не встигають стирати.

Непоодинокі випадки нападів бурхливо обговорюють на місцевих форумах. Ось що пише жінка, яка стала свідком подібного побиття (zv60.livejournal.com):

"У серпні ми з чоловіком поверталися з гостей близько півночі. Поряд з будинком - столик з лавками. За ним два хлопці пили пиво. Тихо, без шуму. Раптом до них завернула компанія - чоловік п'ять-шість. Били з ходу, мовчки. У перші секунди хлопці опинилися на землі. Я кричу: "Ви хто такі?" - "Ми спортсмени. А ти, вівця, бухай своє бухло".

Читайте також:

Росіяни мріють створити наддержаву

Уряд Росії не наважився заборонити всій країні пити вечорами

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: