Клінтон готова забезпечити обороноздатність України – представник

Кандидат в президенти США хоче поспілкуватися з українськими політиками.  

На Східному узбережжі лишається трохи менше 5 годин, на 9 годину в штабі Клінтон передбачена велика демократична вечірка, щоправда, напередодні демократи встигли скасувати салют на честь виборів, йдеться в ТСН.Ніч.

Важлива позиція Клінтон щодо України, її радники стверджують: якщо демократка переможе, хоче сісти за стіл з українськими політиками і зрозуміти реальні потреби України і в сфері оборони, і власного захисту, і в сфері економіки, реформ і залучення нових інвестицій.

"Я думаю, що у Гілларі є дуже чітке розуміння того, що саме потрібно Україні. Вона добре розуміє українські реалії і має дуже чіткі зобов'язання щодо цієї країни, особливо, щодо того, щоб забезпечити її обороноздатність і можливість протистояти російській агресії", - каже офіційний представник кампанії Гілларі Клінтон Мелані Вівер.

В самому Нью-Йорку зараз небачені черги, попри робочий день, люди все одно приходять голосувати.

У штабі Гілларі Клінтон передбачена велика демократична вечірка

До закриття дільниць на Східному узбережжі лишається трохи менше 5 годин, в штабі передбачені велика демократична вечірка, щоправда, напередодні демократи встигли скасувати салют на честь виборів. Радники Клінтон стверджують: якщо демократка переможе, хоче сісти за стіл з українськими політиками і зрозуміти реальні потреби України і в сфері оборони, і власного захисту, і в сфері економіки, реформ і залучення нових інвестицій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: