Лукашенко заявив, що нікого в Білорусі не боїться

Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко заявив, що нікого в Білорусі не боїться

Олександр Лукашенко / Фото: Associated Press

Він заявив, що готовий захищати свою країну.

Олександр Лукашенко заявив, що нікого не боїться в Білорусі.

Про це він сказав під час зустрі зі студентами Білоруського державного університету, пише БЕЛТА.

Лукашенко розповів, що в Раді республіки не вірили, що через масові акції протестів він не зустрінеться зі студентами. "Слухайте, ви повинні врахувати одну обставину: я у своїй країні абсолютно нікого не боюсь", - заявив він. 

Очільник Білорусі заявив, що гостро реагує, коли хтось хоче зруйнувати країну, яку він очолює понад 25 років, і додав, що йому не соромно за свої вчинки. 

"Я захищаю свою країну. Я ні у вас, ні у своєї країни копійки, ламаного гроша не взяв і не вкрав. У мене єдине, що є, - це моя країна. Я віддав її будівництву все своє свідоме життя. Тому дуже гостро реагую, коли її хочуть зруйнувати. Так, я не святий. Неможливо працювати президентом понад чверть століття і десь не оступитися, не допустити помилки. Але системних помилок ми з вами не допустили", - наголосив він.

Нагадаємо, акції протесту в Білорусі почалися після виборів президента, які відбулися 9 серпня 2020 року. Після оприлюднення даних перших екзит-полів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Вони переконані, що Олександр Лукашенко сфальсифікував їхні результати на свою користь. Почалися масові протести. Досі силовики жорстоко розганяють людей, застосовують силу, масово арештовують.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднила результати виборів. Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тихановська отримала 9,9% голосів. 23 вересня у Палаці незалежності в Мінську потай провели інавгурацію Олександра Лукашенка — він "офіційно обійняв посаду президента Білорусі". Утім, багато країн світу це не визнають, вимагають перевиборів у країні та запровадили санкції проти самого Лукашенка і його найближчого оточення. Не визнає результатів президентських виборів у Білорусі й Україна.

Протести в Білорусі: на вихідних затримали щонайменше півтори сотні учасників акцій

Протести в Білорусі: на вихідних затримали щонайменше півтори сотні учасників акцій
Наступна публікація