Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв знайшов спосіб обійти усі санкції США

Віднині компанії РФ можуть офіційно виводити "в тінь" своїх партнерів.

Голова російського уряду Дмитро Медведєв підписав постанову, що дозволяє усім держкомпаніям не називати імен своїх постачальників і підрядників, з якими вони ведуть бізнес, пишуть "Ведомости".

На думку уряду РФ, такі дії допоможуть компаніям обходити санкції, оскільки підрядників і постачальників за таких умов буде виявити непросто. Оскільки контракти підуть "в тінь", а пошук інформації стосовно них буде фактично закритий.

У Кремлі зазначають, що такі дії стали реакцією на санкції, що були введені проти РФ урядом США у серпні.

Термін дії відповідної постанови, яку Медведєв підписав в понеділок, 27 листопада, є тимчасовим і наразі встановлений до 1 липня 2018 року.

Деякі чиновники кажуть, що "для ринку закупівель така ідея стала сюрпризом".

Нагадаємо, ще у серпні Дональд Трамп підписав закон про введення нових санкцій проти Росії. Документ забороняє приватні інвестиції понад $ 10 млн в російські приватизаційні операції, що приносять "несправедливу вигоду" чиновникам, та інвестування більше $ 5 млн на експортні нафто - і газопроводи. Розширюються і посилюються секторальні санкції у залізничному, металургійному і гірничодобувному секторах. Та президент США повинен буде надавати Конгресу щорічні доповіді про російських мільярдерів і їхню близькість до президента РФ Володимира Путіна. Але нові санкції не повинні торкнутися співпраці Росії і США в космосі і завдати шкоди НАСА. 

ВідеоСанкції проти Росії Рада Європи може зняти

Залиште свій коментар

Вибір редакції