На додачу до дурнів і доріг в Росії знайшли третє лихо

На додачу до дурнів і доріг в Росії знайшли третє лихо

Дурні та дороги - дві традиційні біди Росії

Дмитро Медведєв вважає, що історично Росія потерпає не тільки від дурнів та поганих доріг, але й від того, що "воруют-с".

Президент Росії Дмитро Медведєв у п'ятницю доповнив знаменитий афоризм про дві російські біди - дурнів і дороги - третім лихом. За його словами, країна також потерпає від корупції.

Відповідаючи на запитання журналістів, як, на його погляд, змінився до сьогодні список головних бід Росії, Медведєв сказав: "Якщо я скажу, що зовсім змінився, ви мені не повірите. Ці дві біди залишилися".

"Приїхав, сів у машину - я іноді сам за кермо сідаю, іноді в ролі пасажира - одразу видно, як цим займається губернатор, буквально з перших метрів", - зазначив він.

"Якщо говорити про інші біди, то я б згадав ще одну проблему, яка теж носить абсолютно історичний характер", - додав російський президент.

Медведєв процитував відомий вислів Карамзіна про те, що в Росії "воруют-с".

"Це теж проблема, яка існує кілька століть і яку ми поки, на жаль, не вирішили. Корупція залишається однією з найнебезпечніших і найважчих проблем нашого суспільства, хоча, знову ж таки, мені не соромно за те, що ми зробили за останні роки, тому що вперше було розроблено антикорупційне законодавство", - зауважив він.

Читайте також:

Більшість росіян скаржаться на важке життя, але готові терпіти

Дмитро Медведєв став одним з керівників нової МММ

Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

Медведєву "ВКонтакте" подарували "мозок" і назвали бідним хлопчиком

Повʼязані теми:

Наступна публікація